Хто на сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Податкова
Аналіз діяльності Гайсинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області за 1 півріччя 2018 року

Протягом 2 кварталів 2018 року  робота Гайсинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області була спрямована  на виконання бюджету та завдань, визначених Урядом, Міністерством соціальної політики та планом роботи управління на 2018 рік.

Детальніше...
 
Пільги зі сплати земельного податку у 2018 році.

Гайсинське управління звертає увагу фізичних осіб – власників земельних ділянок, що внесеними змінами до п.281. ст.281 Податкового кодексу України (далі ПКУ), скасовані обмеження застосування пільги до однієї земельної ділянки із сплати земельного податку фізичним особам.

Детальніше...
 
Отримав спадщину за нульовою ставкою: що з декларуванням.

Гайсинське управління Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області повідомляє, що фізичні особиплатники податку, що одержали дохід у вигляді спадщини (подарунку), який згідно із Податковим кодексом України (даліПКУ) оподатковується за нульовою ставкою податку, не зобовязані включати вартість (суму) такої спадщини (подарунку) до складу загального річного оподатковуваного доходу та подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, але за умови відсутності інших підстав для подання декларації. Слід нагадати, що за нульовою ставкою оподатковуються об’єкти спадщини, що успадковується членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення.

Детальніше...
 
Земельний пай в оренду – доходи та податки.

Громадяни, які самостійно обробляють земельні ділянки, надані їм у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення особистого селянського господарства, та земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких перевищує 2 гектари, повинні декларувати дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції (ставка ПДФО - 18 відсотків).

Детальніше...
 
Звітуєш електронно – економиш власний час!

Користування мережею Інтернет з кожним роком стає все більш невід'ємною частиною нашого життя. Державна фіскальна служба України постійно впроваджує та удосконалює електронні сервіси для платників, серед яких - подання звітності в електронному вигляді.  Адже електронна звітність є не вимогою часу, а необхідністю сьогодення.

Детальніше...
 
Громадянам, які є власниками декількох земельних ділянок та мають право на пільгу, необхідно до 1 травня подати відповідну заяву до фіскальної служби.

Громадянам, які є власниками декількох земельних ділянок та мають право на пільгу, необхідно до 1 травня подати відповідну заяву до фіскальної служби. Податківці  звертають увагу, що  статтею 281 Податкового кодексу визначено категорії фізичних осіб, які мають право на пільги щодо сплати земельного податку, та надано перелік видів земельних ділянок та їх розмір, щодо яких зазначені категорії фізичних осіб мають право скористатися пільгами.

Детальніше...
 
Яку суму витрат за навчання має право включити до податкової знижки громадянин за 2017 рік?

З 01.01.2017 року набрав чинності Закон №1797, яким внесено зміни, зокрема, до пп.166.3.3 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу, згідно з яким платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року,визначеного з урахуванням положень п.164.6 ст.164 Кодексу, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних вищих та професійно – технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника та/або члени його сім’ї першого ступеня споріднення.

Детальніше...
 
Новації в оподаткуванні доходів від продажу нерухомості.

Гайсинська ОДПІ звертає увагу на те, що відповідно до п.172.3 ст.172 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) дохід від продажу об’єкта нерухомості визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об’єкта, розрахованої органом, уповноваженим здійснювати таку оцінку згідно із законом.

Детальніше...
 
Порядок декларування доходів, отриманих громадянином у спадщину чи у подарунок.

Гайсинська ОДПІ нагадує, що громадянам, які у 2017 році отримували доходи від успадкування чи отримання в дарунок коштів та майна від осіб, які не є членами сім`ї першого ступеня споріднення, необхідно подати до органу фіскальної служби за місцем реєстрації податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 из 51.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше