Хто на сайті

На даний момент 47 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
УЧАСНИКУ АТО
Інформація про соціальну та професійну адаптацію учасників антитерористичної операції

Управління праці та соціального захисту населення інформує про проведення відбору навчальних закладів для організації професійної перепідготовки учасників антитерористичної операції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників  антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)».

Детальніше...
 
Інформація про соціальну та професійну адаптацію учасників антитерористичної операції

Управління праці та соціального захисту населення інформує про проведення відбору навчальних закладів для організації професійної перепідготовки учасників антитерористичної операції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників  антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)».

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення інформує

До відома військовослужбовців які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції та мають статус учасника бойових дій чи інваліда війни: для взяття на облік для забезпечення санаторно-куртними путівками особи, зазначені вище, повинні надати до Теплицького управління праці та соціального захисту населення копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, довідку про безпосередню участь в АТО, довідку форми № 070/0 (надає поліклініка).

Детальніше...
 
Теплицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє

 15.09.2017 року у Теплицькій селищній раді відбулася зустріч, у якій прийняли участь 93 учасники АТО. На зустрічі обговорювалось питання щодо задоволення заяв з надання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Теплицькою селищною радою розроблений детальний план території розміщення індивідуальної житлової забудови із земель резервного фонду площею 25 га. В ході заходу проведено жеребкування для прозорості надання земельних ділянок та всі учасники АТО отримали земельну ділянку.

 
Інтелектуальний турнір «Сила нескорених

Управління праці та соціального захисту населення Теплицької РДА інформує про те, що департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з Палацом мистецтв «Зоря» 11 жовтня 2017 року до Дня захисника України проводить інтелектуальний турнір «Сила нескорених» для учасників антитерористичної операції з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 из 3.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше