Хто на сайті

На даний момент 66 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
УЧАСНИКУ АТО
Інформація про соціальну та професійну адаптацію учасників антитерористичної операції

Управління праці та соціального захисту населення інформує про  можливість  професійного навчання учасників антитерористичної операції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 року № 432 «Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції».

Детальніше...
 
Інформація про соціальну та професійну адаптацію учасників антитерористичної операції

Управління праці та соціального захисту населення інформує про проведення відбору навчальних закладів для організації професійної перепідготовки учасників антитерористичної операції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників  антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)».

Детальніше...
 
Інформація про соціальну та професійну адаптацію учасників антитерористичної операції

Управління праці та соціального захисту населення інформує про проведення відбору навчальних закладів для організації професійної перепідготовки учасників антитерористичної операції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників  антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)».

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення інформує

До відома військовослужбовців які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції та мають статус учасника бойових дій чи інваліда війни: для взяття на облік для забезпечення санаторно-куртними путівками особи, зазначені вище, повинні надати до Теплицького управління праці та соціального захисту населення копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, довідку про безпосередню участь в АТО, довідку форми № 070/0 (надає поліклініка).

Детальніше...
 
Теплицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє

 15.09.2017 року у Теплицькій селищній раді відбулася зустріч, у якій прийняли участь 93 учасники АТО. На зустрічі обговорювалось питання щодо задоволення заяв з надання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Теплицькою селищною радою розроблений детальний план території розміщення індивідуальної житлової забудови із земель резервного фонду площею 25 га. В ході заходу проведено жеребкування для прозорості надання земельних ділянок та всі учасники АТО отримали земельну ділянку.

 
Інтелектуальний турнір «Сила нескорених

Управління праці та соціального захисту населення Теплицької РДА інформує про те, що департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з Палацом мистецтв «Зоря» 11 жовтня 2017 року до Дня захисника України проводить інтелектуальний турнір «Сила нескорених» для учасників антитерористичної операції з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України.

Детальніше...
 
Відкриття меморіальної дошки загиблому в АТО Роману Зварищуку

За ініціативи та на кошти Теплицької територіальної громади в смт Теплику було встановлено та відкрито меморіальну дошку загиблому в АТО у 2016 році тепличанину Зварищуку Роману Михайловичу. Роман був мобілізований у 2015 році Теплицьким військовим комісаріатом під час УІ хвилі часткової мобілізації у званні рядового. Його частина дислокувалася у місті Волновасі.

Детальніше...
 
Відкриття меморіальної дошки воїну-земляку, загиблому в АТО

13 жовтня 2016 року, в переддень Дня захисника України та Дня українського козацтва, в селі Росоша відбулося відкриття меморіальної дошки учаснику АТО Володимиру Сльоті, який  віддав життя за мир в Україні.

Детальніше...
 

Пам’ятка про порядок надання пільг учасникам антитерористичної  операції в східних областях України

Забезпечення учасників АТО санаторно-курортним лікуванням

Виконання в районі плану міжвідомчих заходів з адаптації до мирного життя учасників АТО

Адаптація учасників антитерористичної операції

Соціальний супровід учасників АТО

ІНФОРМАЦІЯ щодо прав та обов’язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом)

Адреси регіональних відділень Фонду соціального захисту інвалідів

Алгоритм спрямування учасників АТО з відомчих госпіталів на реабілітацію в госпіталі для ветеранів війни

Інформаційна карта щодо процедури взяття на квартирний (кооперативний) облік

Дорожня карта щодо протезування (ортезування) учасника АТО виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні

Дорожня карта учасникам антитерористичної операції для вирішення деяких питань соціального захисту, зокрема забезпечення психологічною реабілітацією

Дорожня карта щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції

Дорожня карта учасникам антитерористичної операції для вирішення деяких питань соціального захисту, зокрема забезпечення соціальною та професійною адаптацією 

Інформація про оздоровлення та відпочинок дітей учасників АТО 

Фонд соціального захисту інвалідів завжди готовий допомогти особам з інвалідністю пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію

Пам'ятка демобілізованим учасникам АТО

Фонд соціального захисту інвалідів завжди готовий допомогти учасникам АТО з інвалідністю

Програма з перепідготовки військовослужбовців в рамках співробітництва НАТО - Україна 2015-2017

Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні Проект «Україна - Норвегія» у весняному семестрі 2016 року


 

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 из 2.