Хто на сайті

На даний момент 46 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вакансії
Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби –завідувача сектору управління персоналом апарату райдержадміністрації

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», За­кону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на за­йняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, з метою організації та проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби:

Детальніше...
 
Атестація щодо вільного володіння державною мовою

Із набранням чинності Закону України «Про державну службу» суттєвих змін зазнав порядок вступу на державну службу. Так, однією із загальних вимог до осіб, які претендують на вступ на державну службу, встановлених положеннями статті 20 згаданого Закону, є вільне володіння державною мовою.

Детальніше...
 
Оголошення

Відділ освіти Теплицької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  Петрашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що знаходиться за адресою: вул. Шкільна, 5,  с.Петрашівка  Теплицького району Вінницької області, 23830.

Детальніше...
 
Оголошення

Відділ освіти Теплицької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що знаходиться за адресою: вул. Центральна, 3,  с.Веселівка  Теплицького району Вінницької області, 23850. У конкурсі можуть брати участь особи, які вільно володіють українською мовою, мають повну  вищу педагогічну  освіту на рівні спеціаліста або магістра,  стаж педагогічної роботи не менш як  три роки, ґрунтовні знання чинного законодавства України в галузі освіти, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Детальніше...