Хто на сайті

На даний момент 39 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Сектору культури, молоді та спорту інформує
Підсумки 2017 року

Галузь культури Теплицького району у 2017 році вирішувала завдання щодо збереження та розвитку культури у регіоні та підвищення її ролі у формуванні демократичного громадянського суспільства.

Детальніше...
 
Підсумки 2016 року

Відділ культури і туризму райдержадміністрації повідомляє, що протягом 2016 року матеріально-технічна база закладів культури району зміцнена на суму 905 062 гривень, а саме:

Детальніше...
 
Нарада відділу культури і туризму райдержадміністрації

22 червня в приміщенні районного Будинку культури відбулась нарада   працівників культури району. Заслухали інформацію начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Віктора Прокопенка про проведення атестації працівників закладів  культури району та розглянули модель галузі культури Теплицького району.

Детальніше...
 
Свято фольклору імені Гната Танцюри

13 червня з нагоди відзначення 114- річниці від дня народження видатного земляка-фольклориста Гната Трохимовича Танцюри  на його батьківщині у селі Зятківцях Гайсинського району відбулось обласне свято фольклору ім.Гната Танцюри.

Детальніше...
 
«Зірковий тріумф» «Фантазії»

6 червня  в м. Вінниця відбувся Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Зірковий тріумф». Засновник  та організатор фестивалю-конкурсу  громадська організація «Єднаємо серця». 

Детальніше...
 
«Миру тобі, земле моя!»

На теренах Тепличчини продовжується культурно-патріотична акція «Миру тобі, земле моя!»,  присвячена 71-річниці визволення Тепличчини від фашистських загарбників,  70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, завершення Другої світової війни та  благодійним патріотичним проектом «Тепличчина за мир та єдність України» в підтримку воїнів-земляків АТО. 

Детальніше...
 
Дитячий ранок у Великомочульському сільському клубі

1 червня в  Великомочульському сільському клубі відбувся дитячий ранок до Дня захисту дітей "Ми -діти твої, Україно!". В заході взяли участьвихованці дитячих колективів, що діють при закладі культури. Діти читали вірші, співали пісні, танцювали, розігрували казочку "Колосок". 

Детальніше...
 
На Тепличчині триває акція «Миру тобі, земле моя!»

26 травня працівники районного Будинку культури з культурно-патріотичною акцією «Миру тобі, земле моя!»,  присвяченою 71-річниці визволення Тепличчини від фашистських загарбників,  70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, завершення Другої світової війни та  благодійним патріотичним проектом «Тепличчина за мир та єдність України» в підтримку воїнів-земляків АТО побували в селі Погоріла. 

Детальніше...
 
Невелике село на Тепличчині Карабелівка тепер має книгу про власну історію, людей, життя…

16 травня цього року в Карабелівці у сільському клубі відбулося справжнє свято для мешканців цього прекрасного куточка України - презентація книги краєзнавчого характеру «Карабелівка: земля наших предків - земля наших нащадків». 

Детальніше...
 
Відбулась нарада працівників культури району.

Заслухали інформацію начальника відділу культури і туризму Віктора Прокопенка по поточних питаннях галузі культури. Зокрема,  організаційно-господарської діяльності закладів культури та проведення культурно-патріотичного проекту «Миру тобі, земле моя!», присвяченого 70-річчю Великої Перемоги. 

Детальніше...
 
Культурно-патріотична акція «Миру тобі, земле моя!» в Кожухівці

6 травня  виїзна бригада районного Будинку культури спільно з народним аматорським колективом української пісні «Вишня» (керівник Олена Лукава) Теплицької ЦБС побували в Кожухівському клубі-бібліотеці з культурно-патріотичною акцією «Миру тобі, земле моя!»,  присвяченою 71-й річниці визволення Тепличчини від фашистських загарбників,  70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, завершенню Другої світової війни та  благодійним патріотичним проектом «Тепличчина за мир та єдність України» в підтримку воїнів-земляків АТО. 

Детальніше...
 
«Тепличчина за мир та єдність України»

28 квітня виїзна бригада районного Будинку культури разом з народним аматорським фольклорно-етнографічним колективом «Подоляни» (керівник Їлина Жарій) Бджільнянського сільського Будинку культури побували в Кам’янецькому клубі-бібліотеці з культурно-патріотичною акцією «Миру тобі, земле моя!»,  присвячена 71-річниці визволення Тепличчини від фашистських загарбників,  70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, завершення Другої світової війни та благодійним патріотичним проектом «Тепличчина за мир та єдність України» в підтримку воїнів-земляків АТО. 

Детальніше...
 
Всесвітній день книг і авторського права

23 квітня  - Всесвітній день книг і авторського права. Це один із знакових днів у нашому міжнародному календарі. Талант письменника – яскрава демонстрація духовного початку всього людства. 

Детальніше...
 
Художній клас Теплицької дитячої музичної школи отримав нове обладнання.

Дирекція Теплицької дитячої музичної школи за підтримки відділу культури і туризму райдержадміністрації   забезпечила  покращення матеріально-технічного оснащення художнього класу відділення образотворчого мистецтва  школи.

Детальніше...
 
На сцені «Фантазія»

17 квітня на районній сцені відбувся благодійний концерт дипломантів обласних, всеукраїнських конкурсів та фестивалів - зразкового танцювального колективу «Фантазія» районного Будинку культури (керівник Людмила Юхимчук). 

Детальніше...
 
У Веселівці лунають Великодні дзвони

Напередодні Великодніх свят працівники культури села Веселівки підготували виставку «Лунають Великодні дзвони». Місцеві майстрині – Надія Пікалюк та учасниця фольклорного колективу «Криниченька» Олена Курницька представили свої вишивки, а Зінаїда Остапчук та Людмила Самелюк – випічку та писанки. 

Детальніше...
 
Культурно-патріотична акція «Миру тобі, земле моя!»

7 квітня виїзна бригада районного Будинку культури разом з народним аматорським колективом Теплицької ЦБС «Вишня» (керівник О. Лукава) побували в Росошанському сільському Будинку культури з культурно-патріотичною акцією «Миру тобі, земле моя!»,  яка присвячена   70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, 70-й річниці завершення Другої світової війни та благодійним патріотичним проектом «Тепличчина за мир та єдність України» в підтримку воїнів-земляків АТО.

Детальніше...
 
«Фантазії» підкорився «Музичний олімп».

4 квітня в м. Вінниці відбувся Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс «Музичний оліпм». Метою конкурсу було: популяризація різних видів мистецтва, сприяння зміцненню творчих контактів між керівниками колективів, підвищення рівня виконавської майстерності, заохочення дітей до подальшої більш активної роботи в колективі.

Детальніше...
 
Тепличчина проводжала новобранців

Українська армія! Шлях її утворення та формування такий же непростий, як і становлення самостійної держави України. Українські січові стрільці, Галицька армія, армія української народної республіки, українська повстанська армія, збройні сили України – так в свій час називалося українське військо, яке було призване боронити українську землю.

Детальніше...
 
Відділ культури і туризму райдержадміністрації повідомляє

3 квітня в районному Будинку культури відбулась нарада працівників культури району. Перед присутніми виступила Ірина Олексіївна Лупещенко – редактор газети «Вісті Тепличчини» щодо напрямків співпраці працівників культури і  місцевої газети та презентувала  книгу «Карабелівка».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 из 2.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше