Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відділ містобудування інформує
Про затвердження детального плану території

Про  затвердження детального плану території

Детальніше...
 
Довідка про роботу відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації за 9 місяців 2019 року

За 9 місяців 2019 р. розроблено та видано 6 будівельних паспорта індивідуальним забудовникам. Розроблено і видано 321 висновків щодо погодження технічної документації із землеустрою.

Детальніше...
 
Про затвердження детального плану території с.Степанівка

Про затвердження детального плану території с.Степанівка (1, 2)

 
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки в в адміністративних межах Маломочульської сільської ради

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території  земельної ділянки орієнтовною площею до 2,00 га, в адміністративних межах Маломочульської сільської ради за межами населеного пункту для розміщення об'єктів  містобудування, пов’язаних з прийманням, зберіганням та реалізацією мінеральних добрив.

Детальніше...
 
ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ детального плану території для розміщення сонячної електричної станції на території Степанівської сільської ради (за межами населеного пункту)


Детальний план території розробляється на земельну ділянку на території Степанівської сільської ради за межами населеного пункту (кадастровий номер 0523787000:03:000:0275), що є приватною власністю для розміщення окремого об’єкта будівництва – на основі затвердженої містобудівної документації відповідно до чинного законодавства з використанням матеріалів містобудівного та земельного кадастрів.

Детальніше...
 
Про роботу відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури за 2017 рік інформує начальник відділу Коновалюк А.В.

Планування та забудова території здійснюється з урахуванням містобудівної документації. На даний час забезпеченість генеральними планами населених пунктів району складає 72%. В відділі містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації наявні генеральні плани на всі базові населені пункти, термін дії яких продовжено рішеннями селищної та сільських рад.

Детальніше...
 
Стан підготовки до опалювального сезону в період 2017-2018 років

За оперативною інформацією відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації на території Теплиць кого району завершується  підготовка до опалювального сезону 2017/18 років.

Детальніше...
 
Підсумовуючи 2016. Відділ містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації

І.Будівництво 1. Об’єкт: «Реконструкція музею М.Д. Леонтовича в с. Марківка».

Детальніше...
 
Відділ містобудування інформує

З набранням чинності наказу Мінрегіону  від 24.04.2015 р.  № 79 «Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних(садибних) житлових будинків,  садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення І та ІІ категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт» в районі активно проходить процес узаконення самовільно збудованих будівель та споруд.

Детальніше...
 
Довідка по підготовці до опалювального сезону в період 2015-2016 років станом на 04.06.2015 року

На території району триває підготовка до опалювального сезону 2015/16 років. Всього по району заплановано розпочати опалювальний сезон в 96 об’єктах соціальної сфери району (52-заклади освіти, 44-заклади охорони здоров’я).

Детальніше...
 
Державна підтримка впровадження енергоефективних заходів

В умовах сьогодення питання ощадливого використання паливно-енергетичних ресурсів, заміщення газу альтернативними видами палива та державна підтримка впровадження енергоефективних заходів є надзвичайно важливими для сучасної України.

Детальніше...
 
Опалювальний період завершився

Враховуючи звернення органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району щодо вирішення питань завершення опалювального сезону 2014/15 років повідомляємо наступне.


 

Відповідно до п.5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 690, рішення про закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами сільських, селищних та міських рад, місцевою державною адміністрацією.

Так, розпорядженням від 02.06.2014 року № 168 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2014-2015 років» встановлені терміни початку та завершення опалювального сезону 2014-2015 р.

 

Крім того, повідомляємо що відповідно до вимог пункту 7.9.4. Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 р. № 71, яким передбачено закінчення опалювального періоду при перевищені середньодобової температури зовнішнього повітря +8оС протягом 3-х діб,  враховуючи дані Гайсинської метеостанції завершення опалювального періоду буде рахуватись 15 квітня 2015 року, як це передбачено п.4 розпорядження голови райдержадміністрації № 168 від 02.06.2014 р.

 
Доручення

У зв’язку з необхідністю проведення обстеження стану території «Смілгородський парк» затвердити комісію в складі:

Детальніше...
 
Розпорядження № 64 від 12 березня 2015р. " Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району"

Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району. Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», з метою поліпшення санітарного та естетичного стану територій населених пунктів району напередодні Великодня та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні:

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 из 2.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше