Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відділ освіти інформує
Інтерв’ю начальника відділу освіти райдержадміністрації Чечельницького Б.О. щодо результатів роботи освітньої галузі району за 2017 рік

Борисе Олександровичу, очолювана Вами галузь являється однією з найважливіших. Тож розпочнімо з найменших – дошкільнят. Як спрацювали минулого року  дитячі садочки?

Детальніше...
 
Про стан розвитку освітньої галузі Теплицького району у 2016 році

У 2016 році освітяни району разом з органами державної влади та місцевого самоврядування послідовно вирішували пріоритетні завдання державної освітньої політики щодо створення  умов доступності освіти  для населення району, підвищення її якості, забезпечення ефективної діяльності навчальних  закладів.

Детальніше...
 
Районний семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи

22 квітня 2015 року на базі Теплицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Педагогічне проектування . Використання проектних технологій у навчально-виховному процесі та методичній роботі». 

Детальніше...
 
Міжрайонний семінар практичних психологів

17 квітня 2015 року  на базі Соболівського ДНЗ «Сонечко»  відбувся міжрайонний семінар практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Психологічна допомога батькам у формуванні стилів реагування на емоційні прояви поведінки дошкільників».

Детальніше...
 
Районний семінар керівників загальноосвітніх навчальних закладів

17 квітня 2015 року на базі Метанівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар керівників загальноосвітніх навчальних закладів на тему «Інтеграція навчально-виховного процесу як засіб формування ключових та предметних компетентностей школярів ».

Детальніше...
 
«Краща мова єднання - українська»

Під таким гаслом пройшло цьогоріч районне свято обдарованої учнівської молоді Тепличчини, яке проводиться спільно відділом освіти та відділом у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації.

Детальніше...
 
Районний семінар учителів світової літератури

На базі Тополівської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся районний семінар учителів світової літератури на тему «Інноваційні аспекти особистісно орієнтованого розвивального навчання на уроках світової літератури».

Детальніше...
 
Змагались юні пожежники району

Нещодавно в актовому залі Будинку дитячої творчості відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю  дружин юних пожежних. У змаганнях взяли участь команди  ДЮП з 10 шкіл району, які представили виступи агітбригад. 

Детальніше...
 
Про стан розвитку освітньої галузі району в 2014 році

Упродовж 2014 року  робота відділу освіти райдержадміністрації та навчальних закладів  була підпорядкована реалізації завдань забезпечення стабільного функціонування та  розвитку системи освіти району відповідно до вимог державної політики в цій галузі, освітніх потреб регіону, запитів суспільства. 

Детальніше...
 


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше