Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Управління ПСЗН інформує:
Підсумовуючи 2017. Звітує управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Управлінням праці та соціального захисту населення Теплицької райдержадміністрації постійно здійснюються заходи щодо соціального забезпечення та соціального захисту громадян, які потребують допомоги і соціальної підтримки з боку держави.

Детальніше...
 
Підсумовуючи 2016. Звітує управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Управління в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, Постановами КМУ, розпорядженнями голови ОДА та РДА та комплексною районною програмою соціального захисту населення Теплицького району на 2016-2020 роки.

Детальніше...
 
Інформація про соціальну та професійну адаптацію учасників антитерористичної операції

Управління праці та соціального захисту населення інформує про проведення відбору навчальних закладів для організації професійної перепідготовки учасників антитерористичної операції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників  антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)»

Детальніше...
 
Про зміни в законодавстві з питань праці

Управління праці та соціального захисту населення  повідомляє, що зазнала змін стаття 119 Кодексу законів про працю України: скасоване річне обмеження строку дії гарантій щодо збереження місця роботи, посади і середнього заробітку; а роботодавці можуть сподіватися на компенсацію витрат на збереження середнього заробітку за всі категорії працівників, які проходять військову службу в особливий період.

Детальніше...
 
Про роботу проведену відділом праці УПСЗН Теплицької РДА з питань охорони праці протягом травня 2015року

Працівниками відділу праці УПСЗН  протягом травня   2015 року проведено  вивчення стану охорони праці на 5 підприємствах,установах та організаціях району . По ФГ Бойка Валерія Володимировича та СФГ Задорожного Віталія Валерійовича проведено навчання голів фермерського господарства. На час вивчення стану охорони праці наймані працівники в господарствах відсутні.

Детальніше...
 
Про удосконалення порядку надання житлових субсидій

Враховуючи важливість соціальної підтримки сімей, Урядом 28 лютого 2015року прийнято постанову №106 «Про удосконалення порядку надання  житлових субсидій», якою суттєво спрощується порядок отримання субсидій, зокрема, скасовано обмеження щодо майнового стану сім’ї, подовжено термін призначення субсидій до 12 місяців, а також встановлено, що субсидія на наступний період призначатиметься без звернення громадян.

Детальніше...
 
До уваги підприємств усіх форм власності та господарювання !

Управління праці та соціального захисту населення Теплицької райдержадміністрації  повідомляє, що відповідно до частини третьої ст. 119 Кодексу законів про працю України, постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року №105 затверджений Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Детальніше...
 
Реформа системи надання житлових субсидій населенню

Призначення субсидії відбуватиметься на підставі лише двох документів - заяви та декларації (скасовується необхідність надання довідок про доходи, у тому числі й працюючих осіб). При цьому запроваджуються спрощені форми заяви та декларації про доходи і витрати осіб для звернення за субсидією (форма на 1 аркуші).

Детальніше...
 
Про роботу, проведену відділом праці УПСЗН з питань охорони праці протягом лютого 2015 року

Працівниками відділу праці УПСЗН  протягом лютого 2015 року проведено  вивчення стану охорони праці на 11 підприємствах,установах та організаціях району .

Детальніше...
 


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше