Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відділ АПР інформує
Хороша кормова база – запорука успіху галузі тваринництва.

Всі категорії  господарств району активно  включились в  комплекс  робіт по заготівлі сіна для наявного поголів’я великої рогатої худоби на зимово – стійловий період.  В 2015році підлягає  до збирання 2250га багаторічних трав, в т.ч. 700га по сільгосподарських підприємствах.

Детальніше...
 
За оперативними даними управління агропромислового розвитку

Станом на 27.05.2015 року, господарства усіх форм власності та населення Теплицького району продовжують активно надавати допомогу учасникам АТО та жителям звільнених від терористів населених пунктів Донецької та Луганської областей продуктами харчування (плодоовочевою продукцією, картоплею різними крупами, м’ясною, консервною, кондитерською та іншою), предметами гігієни, мінеральною водою, одягом, а також іншими необхідними матеріалами.

Детальніше...
 
Попередні підсумки весняно – польових робіт 2015 року в Теплицькому районі

Весна 2015 року не надто прихильна до аграріїв. Хоча і  польові роботи розпочалися на три тижні раніше прийнятих для району термінів , але через ускладненні погодні  умови на всьому протязі виконання комплексу весняно-польових робіт посів ярих в основному  завершено   практично   в другій декаді травня  наряду з проведенням широкого спектру робіт по догляду за сільськогосподарськими культурами та захисту їх  від  шкідників,  хвороб  та бур'янів.

Детальніше...
 
До уваги керівників агроформувань та приватних землевласників району АГРО - 2015

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації доводить до відома, що з 3 по 6 червня 2015 року на території НК „Експоцентр України” (м. Київ, проспект Ак. Глушкова, 1) відбудеться ХХVII Міжнародна агропромислова виставка „Агро – 2015”.

Детальніше...
 
До уваги керівників агроформувань району ДПЗКУ розпочала закупівлю зернових урожаю 2015 р.

18 травня 2015 року ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму закупівель зернових культур (кукурудзи, пшениці, ячменю) майбутнього урожаю 2015 р.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 из 12.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше