Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відділ АПР інформує
За оперативними даними управління агропромислового розвитку

Станом на 27.05.2015 року, господарства усіх форм власності та населення Теплицького району продовжують активно надавати допомогу учасникам АТО та жителям звільнених від терористів населених пунктів Донецької та Луганської областей продуктами харчування (плодоовочевою продукцією, картоплею різними крупами, м’ясною, консервною, кондитерською та іншою), предметами гігієни, мінеральною водою, одягом, а також іншими необхідними матеріалами.

Детальніше...
 
Попередні підсумки весняно – польових робіт 2015 року в Теплицькому районі

Весна 2015 року не надто прихильна до аграріїв. Хоча і  польові роботи розпочалися на три тижні раніше прийнятих для району термінів , але через ускладненні погодні  умови на всьому протязі виконання комплексу весняно-польових робіт посів ярих в основному  завершено   практично   в другій декаді травня  наряду з проведенням широкого спектру робіт по догляду за сільськогосподарськими культурами та захисту їх  від  шкідників,  хвороб  та бур'янів.

Детальніше...
 
До уваги керівників агроформувань та приватних землевласників району АГРО - 2015

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації доводить до відома, що з 3 по 6 червня 2015 року на території НК „Експоцентр України” (м. Київ, проспект Ак. Глушкова, 1) відбудеться ХХVII Міжнародна агропромислова виставка „Агро – 2015”.

Детальніше...
 
До уваги керівників агроформувань району ДПЗКУ розпочала закупівлю зернових урожаю 2015 р.

18 травня 2015 року ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму закупівель зернових культур (кукурудзи, пшениці, ячменю) майбутнього урожаю 2015 р.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВ

За дорученням Міністерства аграрної політики та продовольства України ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає закупівлю гречки за форвардною програмою 2015 року для забезпечення продовольчої безпеки країни.

Детальніше...
 
Стан тваринництва за 4 місяці 2015 року

За даними отриманих звітів за перший квартал поточного року в цілому по району чисельність поголів’я ВРХ на склала 9530голів ВРХ, що на 34голови менше від поголів'я на початок року, в т.ч.  корів 4566, або +6 голови до початку року.

Детальніше...
 
В районі тривають весняно-польові роботи

Метеорологічні умови другої декади квітня 2015 року , а саме режим вологозабез- печення  та тепла сприяли росту і розвитку колосових  культур ,що значно покращило їх стан . Практично всі посіви озимої пшениці знаходяться в доброму стані :

Детальніше...
 
Підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів АПК

Управління агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації доводить до відома лист Вінницького національного аграрного  університету від 17.04.2015р. № 12-43-898, щодо підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів АПК у Центрі післядипломної освіти та дорадництва  ВНАУ .

Детальніше...
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

На виконання листа Міністерства аграрної політики та продовольства України від 03.04.2015 року № 37-34-12/5057 та з метою організації попередження виникнення пожеж в сільськогосподарських підприємствах області управління агропромислового розвитку райдержадміністрації доводить до Вашого відома, що у зв’язку з наближенням спекотного та пожежонебезпечного періоду 2015 року різко зростає ймовірність загораннясільськогосподарських угідь та лісів .

Детальніше...
 
Спільні рекомендації Бершадського міжрайонного управління Держсанепідем служби та управління агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації щодо санітарно-гігієнічного та протиепідемічного забезпечення проведення весняно-польових робіт та робі

Проведення весняно-польових робіт та збирання врожаю пов'язано з певним ризиком можливого виникнення епідемічних ускладнень, харчових отруєнь та отруєнь хімічної етіології серед працюючих на сільськогосподарських угіддях.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВ

20 березня 2015 року 34 сесія 6 скликання Вінницької обласної Ради прийняла рішення №837 «Про стан використання генетично-модифікованих організмів на території Вінницької області» та звернення депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо законодавчого врегулювання використання генетично-модифікованих організмів в Україні.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВ.

На виконання вимог Закону України від 04.06.2009 № 1443-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження родючості ґрунтів » та Постанови КМУ від 11 лютого 2010 року №164

Детальніше...
 
Молочні реалії району

Сьогодні виробництво молока стало невід’ємною складовою забезпечення національної продовольчої безпеки і підтримки соціально незахищених верств населення, а також основним джерелом добробуту та зайнятості мешканців сільської місцевості.

Детальніше...
 
Стан тваринництва в районіт за І квартал 2015року.

За даними отриманих звітів за перший квартал поточного року в цілому по району чисельність поголів’я ВРХ  склала 9485голів, що на 79 голів  менше від поголів'я на початок року, в т.ч.  корів 4580, або +20 голів до початку року.

Детальніше...
 
Рекомендації щодо забезпечення належного стану охорони праці та попередження виробничого травматизму і професійних захворювань під час проведення весняно-польових робіт 2015 року

Весняно-польові роботи - напружений етап річного циклу агропромислового виробництва. Зокрема у березні-квітні сільськогосподарськими підприємствами виконується біля 15 відсотків річного обсягу польових тракторних робіт і майже така частка транспортних.

Детальніше...
 
Увага! Розпочато проведення операції «Нерест-2015»

Відповідно до законів України «Про тваринний світ», «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів»  Управлінням охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та врегулювання рибальства у Вінницькій області видано наказ від 19 березня 2015року №9-О «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів в рибогосподарських водних об’єктах Вінницької області у 2015 році »  яким на всіх водоймах нашого регіону встановлюється заборона на промисловий та любительський лов риби та інших водних біоресурсів на час ходу риби на нерест та період відкладання ікри, а саме:

Детальніше...
 
Про хід весняно-польових робіт в районі інформує управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Метеорологічні умови третьої декади березня 2015 року сприяли активній  евапорації (випаровування вологи поверхнею грунту), що призвело до значного зменшення запасів продуктивної вологи в орному шарі грунту. Відновленню запасів продуктивної вологи до середньобагаторічного  рівня сприяли опади 30 та 31 березня в сумарній кількості 31 мм.

Детальніше...
 
Допомога жителям сходу України

За оперативними даними управління агропромислового розвитку райдержадміністрації господарства усіх форм власності та населення Теплицького району продовжують активно надавати допомогу учасникам АТО та жителям звільнених від терористів населених пунктів Донецької та Луганської областей.

Детальніше...
 
Дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря мають лише 23 сільськогосподарських та переробних підприємства району

Спеціалістами управління АПР проведено оперативний моніторинг наявності дозвільних документів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря в сільськогосподарських та переробних підприємствах району.

Детальніше...
 
Інформація по підсумках роботи агропромислового комплексу району за 2014 рік ( на 15.01.2015 р.)

Підсумовуючи  результати  роботи агропромислового  комплексу району перш за все слід відмітити , що завдяки хазяйновитості, знанням керівників, спеціалістів господарств, наполегливій праці всіх трудівників ланів та ферм, село живе, а найбільший і найважливіший сектор економіки району - аграрний комплекс продовжує розвиватися. Від ефективності роботи цієї галузі залежить соціально-економічна ситуація в районі, робота переробних підприємств, рівень і якість життя населення.

Детальніше...
 
Про стан весняно-польових робіт в районі

Станом на 12.03.2015 року район включився в проведення  комплексу  весняно–польових робіт. Проведено підживлено :

Детальніше...
 
Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомляє

Станом на 1 березня 2015 року загальна чисельність поголів’я ВРХ  складає 2965 голів (- 99 голів до початку року), в т.ч. 1095 корів(+20 голів до початку року). Район впродовж кількох останніх років утримує першість по поголів’ю свиней, яке на звітну дату складає 11638 голів (+103 голови до початку року).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 из 2.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше