Хто на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відділ АПР інформує
Довідка про роботу агропромислового комплексу району на 01.10.2019 р.

Площа сільськогосподарських угідь по району станом на 01.01.2016р. по сільськогосподарських підприємствах та господарствах населення  становить 65407 га , в т.ч. ріллі – 62133 га, яка протягом 2016 року використовується  для вирощування продукції сільгосптоваровиробниками всіх категорій: 

Детальніше...
 
Структурним підрозділам агропромислового розвитку обласних та районних державних адміністрацій, роботодавцям, спеціалістам та уповноваженим трудових колективів з питань охорони праці

Під час проведення весняно-польових робіт та робіт зі збирання врожаю в агропромисловому комплексі України значно зростають обсяги та інтенсивність виконання відповідних технологічних операцій, пов’язаних з посівною кампанією, зокрема, зростає кількість осіб, що беруть участь у виробництві, в т.ч. за рахунок тимчасово залучених, збільшується кількість задіяної техніки, тривалість сільськогосподарських робіт протягом доби тощо.

Детальніше...
 
ПОПЕРЕДЖЕННЯ

З настанням пожежонебезпечного періоду різко зростає ймовірність загорання лісів, торфовищ та сільськогосподарських угідь.

Детальніше...
 
Сортооновлення – запорука зростання врожайності

Урожайність сільськогосподарських культур залежить не тільки від рівня агротехніки на даному полі, а й від правильно підібраних сортів, їх ознак і властивостей. Сорт - найдешевший засіб підвищення врожайності, поліпшення якості продукції, зниження її собівартості, а саме це і є головною метою вирощування кожної культури.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 из 12.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше