Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Діяльність центру
Результати роботи Центру надання адміністративних послуг Теплицької райдержадміністрації

З 16.01.2017 по 20.01.2017 р. до Центру надання адміністративних послуг Теплицької районної державної адміністрації звернулось 150 громадян та було прийнято 143  заяви   про надання адміністративних послуг, а саме:

Детальніше...
 
Адміністративний збір (плата) у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Адміністративний збір (плата) у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. І. Адміністративний збір (плата) за проведення реєстраційних дій та за надання інформації з Державного реєстру прав.

Детальніше...
 
УВАГА!!!

Плата з 01 січня 2017 року  у сфері державної реєстрації юридичних осіб (крім громадських формувань) та фізичних осіб-підприємців.

Детальніше...
 
Повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету коштів

У зв’язку з тим, що з 30.04.2016 територіальні органи утворені Міністерством юстиції України припинили надання послуг у сфері державної реєстрації на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць та чисельними заявами на повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного бюджету, які надходять до Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області, інформуємо про наступне.

Детальніше...
 
Центр надання адміністративних послуг інформує

З 28.11.2016 по 02.12.2016 р. до Центру надання адміністративних послуг Теплицької районної державної адміністрації звернулось 260 громадян та було прийнято 254  заяви   про надання адміністративних послуг, а саме:

Детальніше...
 
Перелік документів, що подаються для реєстрації змін до статуту, у зв’язку з приведенням його у відповідність до вимог податкового кодексу щодо змісту установчих документів неприбуткових організацій

Перелік документів, що подаються для реєстрації змін до статуту, у зв’язку з приведенням його у відповідність до вимог податкового кодексу щодо змісту установчих документів неприбуткових організацій.

Детальніше...
 
Адміністративний збір (плата) у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

І. Адміністративний збір (плата) за проведення реєстраційних дій та за надання інформації з Державного реєстру прав.

Детальніше...
 
Центр надання адміністративнихпослуг Теплицької райдержадміністрації повідомляє

З 01.10.2016 по 28.10.2016 р. до Центру надання адміністративних послуг Теплицької районної державної адміністрації звернувся 481 громадянин та було прийнято 481  заява   про надання адміністративних послуг, а саме:

Детальніше...
 
У ЦНАП можна отримати витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

Центр надання адміністративних послуг  є одним із суб’єктів надання адміністративної послуги «Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Детальніше...
 
Результати роботи Центру надання адміністративних послуг Теплицької райдержадміністрації

За 1 квартал 2016 р. до Центру надання адміністративних послуг Теплицької районної державної адміністрації звернулось 2444 громадян та було прийнято 2444 заява про надання адміністративних послуг, а саме:

Детальніше...
 
Мін’юст у листі від 16.01.2016 р. № 308/8/32-16 роз’яснило практику застосування законодавства у сфері реєстрації речових прав на нерухомість із 2016 року. У зв’язку зі законодавчими змінами тепер не передбачено видання свідоцтва про право власності на не

Мін’юст у листі від 16.01.2016 р. № 308/8/32-16 роз’яснило практику застосування законодавства у сфері реєстрації речових прав на нерухомість із 2016 року. У зв’язку зі законодавчими змінами тепер не передбачено видання свідоцтва про право власності на нерухоме майно (на відміну від законодавства, що діяло до 1 січня 2016 року).

Детальніше...
 
Увага, з 01 січня 2016 року змінено розмір плати за проведення державної реєстрації прав та внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Так, відповідно до приписів  статті 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме  майно та їх обтяжень» адміністративний збір за державну реєстрацію прав  справляється у  такому розмірі: 

Детальніше...
 
Увага, з 01 січня 2016 року звільняються від сплати адміністративного збору під час проведення державної реєстрації речових прав:

1) фізичні та юридичні особи - під час проведення державної реєстрації прав, які виникли та оформлені до проведення державної реєстрації прав у порядку, визначеному цим Законом;

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 из 3.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше