Хто на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті

Банер

Довідник телефонів
Телефони апарату, структурних підрозділів, установ та організацій району

ДОВІДНИК
телефонних номерів працівників районної державної адміністрації,
відділів,  управлінь та районна рада
  

Посада

( роб.

П.І.Б.

Голова райдержадміністрації

2-12-05

Марцин Людмила Іванівна

Приймальна

2-14-63

Лозінська Оксана Миколаївна

Перший заступник голови райдержадміністрації

2-14-63

Сльота Юрій Петрович

Заступник голови райдержадміністрації

2-14-63

 Мішін Максим Сергійович

Керівник апарату



Сектор управління персоналом апарату райдержадміністрації

Завідувач сектору

2-14-63

Бойко Вадим Іванович

 Головний спеціаліст

 2-14-63

Гавриш Олена  Іванівна

Відділ фінансово - господарського забезпечення апарату райдержадміністрації

Начальник відділу, головний бухгалтер

2-14-63

Воловодівська Тетяна Олексіївна

Старший інспектор

2-14-63

Похилюк Світлана Анатоліївна 

Оператор комп’ютерного набору

2-14-63

Чукова Людмила Юріївна

Оператор комп’ютерного набору

2-14-63

 Галайчук  Наталія Михайлівна

Водій


Устименко Віталій Васильович

Відділ організаційної та загальної роботи апарату райдержадміністрації

Начальник

2-14-63

Уманець Галина Яківна

Головний спеціаліст

2-14-63

ДзюменкоОлександр Михайлович

Головний спеціаліст

2-14-63

Немировська Наталія Петрівна

Головний спеціаліст

2-14-63

Надемчук Олена Миколаївна

Головний спеціаліст

2-14-63

Мельник Вікторія Григорівна

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Начальник відділу

2-14-63

Ковальчук Ірина Миколаївна

Головний спеціаліст  

2-14-63

Сокольвяк Наталія Григорівна

Провідний спеціаліст  

2-14-63


 

Головний спеціаліст юрисконсульт апарату райдержадміністрації

2-14-63

Скоробреха  Сергій Вікторович

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації

2-14-63

Ковтун Олександр Сергійович

Сектор  інформаційної  діяльності та комунікацій з громадськістю

Начальник відділу  

2-18-38

Яковенко  Тетяна Василівна

 

Головний спеціаліст

2-18-38

Берегова Наталя Вікторівна

Сектор у справах сім'ї, молоді та спорту

Начальник відділу

2-14-63

Миронов Олександр Павлович

Служба у справах дітей

Начальник служби

2-14-63

Гижко Олена Григорівна

Провідний спеціаліст 

2-14-63

Вихристюк  Алла Павлівна

Головний спеціаліст

2-14-63

Остапчук Марина Дмитрівна

Сектор цивільного  захисту

Начальник відділу

2-14-63

Тарасишин Віктор Васильович

Відділ Держземгеокадастру

Начальник

2-11-56

Погорілий Володимир  Васильович  

Відділ містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури

Начальник відділу 

2-19-72

Коновалюк Андрій Васильович

Головний спеціаліст

 

Пролєєв Володимир Миколайович  

Головний спеціаліст

2-19-72

Бартко Наталія Володимирівна

Відділ культури  та туризму

Начальник відділу

2-11-91   

Прокопенко Віктор Володимирович

Діловод

2-13-82

Науменко Сергій Васильович

Відділ освіти

Начальник відділу

2-15-04   

Чечельницький Борис Олександрович

Головний спеціаліст

2-10-87

Воловодівська Валентина Анатоліївна

Головний спеціаліст

 

Вербовата Наталія Анатоліївна

Управління праці та соціального захисту населення

Начальник

2-14-36  

2-17-51

Чех Олександр Григорович

Заступник начальника

2-19-27

Вігунов Анатолій Валентинович

Управління економіки

Начальник управління

2-18-02

 

Заступник начальника

2-18-02

 

Головний спеціаліст

2-18-57

 Ковтун Аліна Василівна

Головний спеціаліст

2-18-57

Гавриш Інна Леонідівна

Фінансове управління

Начальник

2-10-65    

Руденко Ольга Федорівна

Заступник начальника

2-12-90  

2-13-67

Погребняк Катерина Миколаївна

Сектор архівний

Завідувач сектору


Рекун Валентина Іванівна

  Відділ агропромислового розвитку

Начальник відділу

2-13-65

Арнаута Олександр Сергійович

Головний бухгалтер

2-13-65

Прилуцький Богдан Васильович

Раойнний центр соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді

Директор

2-19-24

Москальчук Галина Ростиславівна

Головний бухгалтер

2-19-24

Гук Наталія Олексіївна






 

Районна рада

Голова районної ради

2-11-41

Романюк Василь  Іванович

Заступник голови районної ради

2-11-41

2-10-98

Скалій Володимир Володимирович

Приймальна

2-10-98

 

Начальник організаційного відділу 

2-10-98

 

Заступник начальника  організаційного відділу

2-14-82

Прокопенко Таїсія Петрівна

Завідувач сектору

2-10-98

Липецька Людмила Андріївна

Керуюча справами

2-14-82

Гуменюк Олена Валентинівна

 

Головний бухгалтер

2-10-98

Ярославська Анастасія Станіславівна

 

ДОВІДНИК

телефонів підприємств, установ та організацій району

Посада

Прізвище, ім’я по батькові

№ тел.

робочий

 

Теплицький відділок поліції Бершадського відділку поліції  ГУ НП у Вінницькій області

 

Начальник

Пірус Віктор Вікторович

2-19-41

Заступник

Габінський Віктор Миколайович

2-11-99

 

Савчук Валентин Леонтійович

2-16-60

Паспортний стіл

В.о. начальника

Волинець Анатолій Сергійович

2-12-37

Бершадська місцева прокуратура

Прокурор

Гирба Володимир Михайлович

2-11-71

 

Екологічна служба

 

Еколог

Зелений Мирослав Олександрович

 

 

Районний суд

 

Голова суду

Задорожна Лариса Іванович

2-14-49

Судді

Панченко Дмитро Іванович

2-21-00

Керівник

апарату суду

Синча Людмила Петрівна

2-16-63

Теплицький районний сектор УДСНС

Начальник

Довгий Сергій Миколайович

2-13-16

2-63-16

Відділ РАЦС

Начальник РАЦС

Базалук Валентина Миколаївна

2-10-58

Спеціаліст І категорії

Божкова Оксана Володимирівна

 

Відділ державної Виконавчої служби

Начальник

Задорожний Євген Павлович

2-21-06

Заступник

Пролєєва Тетяна Віталіївна

2-14-88

Теплицьке відділення Гайсинської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області

Заступник начальника Гайсинської МДПІ

Трокаль Галина Іванівна

2-18-08

Управління Пенсійного фонду України у Теплицькому районі

Начальник

Монаршук Тамара Петрівна

2-12-81

Заступник начальника управління, начальник відділу обліку надходжень платників

Захарчук Алла Петрівна

2-19-22

Відділ статистики у Теплицькому районі

Начальник

Кубич Тетяна Борисівна

2-11-82

Заступник начальника

 

2-14-46

Управління державної казначейської служби  у Теплицькому районі

Начальник

Бойко Ігор Олексійович

2-11-55

 

Кищак Ярослав Михайлович

2-13-59

Начальник відділу, головний бухгалтер

Ситнікова Світлана Валеріївна

2-18-91

Територіальна державна інспекція праці у Вінницькій області

Провідний державний інспектор праці

Чорний Олександр Леонтійович

 

Трудовий архів

Начальник

Воловодівська Катерина Дмитрівна

2-16-39

 

Територіальний центр

 

Начальник

Коротушенко Вікторія Вікторівна

2-10-88

КП «Редакція газети та радіомовлення «Вісті Тепличчини»

Головний редактор

Лупещенко Ірина Олексіївна

2-11-74

Заступник

Слюсар Ірина Анатоліївна

2-13-95

 

Районний центр зайнятості

 

Начальник

Мальона Василь Миколайович

2-15-33

2-14-90

Заступник

 

2-18-94

2-22-48

 

 Райкомунліс

 

Начальник

Круглик Віктор Володимирович

2-13-48

 

Теплицька лікарня планового лікування

 

Головний лікар

Красиленко Іван Федорович

2-11-30

Директор районного центру КЗПСМД

Шевченко Віталій Петрович

2-13-41

2-12-32

 

 

 

Ветеринарна лікарня

 

Начальник

Задорожний Володимир Павлович

2-18-49

 

Аграрний ліцей

 

Директор

Сокотнюк Сергій Олександрович

2-11-64

 

Пошта

 

Директор

Пугач Надія Сергіївна

2-11-35

 

 

2-14-40 диспетчерська

 

 

2-18-61 операційний зал

 

Районні електромережі

 

Директор

Марченко Петро Анатолійович

2-12-70

2-17-63

 

 

ВАТ «Укртелеком»

 

Начальник

Сандал Микола Олександрович

2-14-44

 

Найчук Павло Іванович

2-12-35

2-14-35

 

Управління газового господарства

 

Начальник

Подоляк Петро Миколайович

2-11-24

2-13-22

 

Друкарня

 

 

Голіс Віктор Іванович

2-19-61

2-10-21

 

Табір «Ровесник»

 

 

Поліщук Олександр Григорович

 

 

Райавтодор

 

Начальник

Ременюк Сергій Петрович

2-18-77

Заступник

 

 

 

ВАТ «МКП Будівельник»

 

Директор

Нечай Олексій Іванович

2-11-58

 

ВАТ «Теплицьке АТП 10553»

 

Директор

Лужанський Павло Федорович

2-13-05

2-14-03

 

ДЮСШ

 

Директор

Семенюк Микола Андрійович

2-10-28

 

Районне відділення НАСК «Оранта»

 

Директор

Калюженко Микола Андрійович

2-17-64

 

Теплицький автовокзал

 

Директор

Семенюк Марія Володимирівна

2-15-30

 

Райспоживспілка

 

Директор

Ковальчук Дмитро Афанасійович

2-12-69

 

Ощадбанк

 

Керуючий

Шарандак Володимир Вікторович

2-18-81

 

 

2-10-60



LAST_UPDATED2