Хто на сайті

На даний момент 76 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Довідник телефонів
Телефони апарату, структурних підрозділів, установ та організацій району

ДОВІДНИК

телефонних номерів працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, керівників установ, організацій району,

селищної та сільських рад

 

 

Посада

( роб.

П.І.Б.

Голова райдержадміністрації

2-12-05

Марцин Людмила Іванівна

Приймальна

(секретар керівника)

2-14-63

 

Чукова Людмила Юріївна

Перший заступник голови райдержадміністрації

2-11-45

Сльота Юрій Петрович

Заступник голови райдержадміністрації

2-14-63

Мішін Максим Сергійович

Керівник апарату райдержадміністрації

2-14-63

Бойко Вадим Іванович

 

Районна рада

Голова районної ради

2-11-41

Сокотнюк Тетяна Степанівна

Заступник голови районної ради

2-11-41

 

Скалій Володимир Володимирович

Приймальна

2-11-41

 

Начальник  організаційного відділу

2-14-82

Прокопенко Таїсія Петрівна

Завідувач сектору

2-10-98

Липецька Людмила Андріївна

Керуюча справами

2-14-82

Гуменюк Олена Валентинівна

 

Головний бухгалтер

2-10-98

Ярославська Анастасія Станіславівна

 

Сектор управління персоналом апарату райдержадміністрації

Завідувач сектору

 

 

Головний спеціаліст

2-17-28

Гавриш Олена  Іванівна

 

Відділ фінансово – господарського забезпечення апарату райдержадміністрації

Начальник відділу, головний бухгалтер

2-14-63

Воловодівська Тетяна Олексіївна

Головний спеціаліст

2-14-63

Похилюк Світлана Анатоліївна

Старший інспектор

2-14-63

Ясинський Віталій Володимирович

Водій

2-14-63

Устименко Віталій Васильович

 

Відділ організаційної та загальної роботи апарату райдержадміністрації

Начальник

2-14-63

Уманець Галина Яківна

Головний спеціаліст

 

2-14-63

Дзюменко Олександр  Михайлович

 

Головний спеціаліст

2-14-63

Надемчук Олена Миколаївна

Головний спеціаліст

2-14-63

Мельник Вікторія Григорівна

Провідний спеціаліст

2-14-63

 

Головний спеціаліст юрисконсульт апарату райдержадміністрації

2-14-63

Скоробреха  Сергій Вікторович

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації

2-14-63

Ковтун Олександр Сергійович

 

Сектор  інформаційної  діяльності та комунікацій з громадськістю

Начальник відділу  

2-14-63

Яковенко  Тетяна Василівна

 

Головний спеціаліст

2-14-63

Пролєєва Наталя Вікторівна

 

Служба у справах дітей

Начальник служби

2-14-63

Гижко Олена Григорівна

Головний спеціаліст 

2-14-63

Вихристюк  Алла Павлівна

Головний спеціаліст

2-14-63

Остапчук Марина Дмитрівна

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Начальник відділу

2-14-63

 

Ковальчук Ірина Миколаївна

Головний спеціаліст  

2-14-63

 

Фандиста Наталія Григорівна

 

Сектор цивільного  захисту і взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи

Завідувач сектору

2-14-63

Тарасишин Віктор Васильович

Головний спеціаліст

2-14-63

Сльота Ростислава Василівна

 

Відділ у Теплицькому районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області

Начальник

2-11-56

Погорілий Володимир  Васильович  

 

Відділ містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури

Начальник відділу 

2-19-72 

 

Коновалюк Андрій Васильович

Головний спеціаліст

2-19-72

Пролєєв Володимир Миколайович  

Головний спеціаліст

2-19-72

Бартко Наталія Володимирівна

Головний спеціаліст

2-19-72

Худа Юлія Миколаївна

 

Відділ культури  і туризму

Начальник

2-11-91   

 

Головний спеціаліст

2-11-91   

Науменко Сергій Васильович

Діловод

2-13-82

Лищук Таїса Миколаївна

 

Відділ освіти

Начальник відділу

 

Головний спеціаліст

 

2-15-04   

2-18-65  

2-10-87

Чечельницький Борис Олександрович

Воловодівська Валентина Анатоліївна

Головний спеціаліст

2-18-65

Вербовата Наталія Анатоліївна

 

Сектор у справах сім'ї, молоді та спорту відділу освіти

Завідувач сектору

2-14-63

Червінчук Віталій Володимирович

Головний спеціаліст

2-14-63

 

 

Управління праці та соціального захисту населення

Начальник

2-14-36  

2-17-51

Чех Олександр Григорович

Заступник начальника

2-19-27

Вігунов Анатолій Валентинович

 

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Начальник відділу

2-14-63

Ковтун Аліна Василівна

Головний спеціаліст

2-14-63

Легка Дар’я Вадимівна

 

Фінансове управління

Начальник

2-10-65    

Руденко Ольга Федорівна

Заступник начальника

2-12-90  

2-13-67

Погребняк Катерина Миколаївна

 

Районний центр соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді

Директор

2-19-24

Москальчук Галина Ростиславівна

Головний бухгалтер

2-19-24

Гук Наталія Олексіївна

 

Сектор архівний

Завідувач сектору

2-17-51

Рекун Валентина Іванівна

Старший інспектор

2-17-51

Лозінська Оксана Миколаївна

 

Відділ агропромислового розвитку

Начальник відділу

2-13-65

Арнаута Олександр Сергійович

Завідувач сектору,

головний бухгалтер

2-13-65

Прилуцький Богдан Васильович

Головний спеціаліст

2-13-65

Скрека Лариса Миколаївна

Головний спеціаліст

2-13-65

Дзюбенко Микола Васильович

Головний спеціаліст

2-13-65

Щербатюк Сніжана Петрівна

Головний спеціаліст

2-13-65

Сафонова Катерина Едуардівна

 

Відділ з питань державної реєстрації

Начальник відділу

2-23-07

Грабовий Максим Іванович

Головний спеціаліст

2-23-07

Етуру Емору Сльота Марина Анатоліївна

Головний спеціаліст

 

Яковенко Людмила Петрівна

 

Відділ надання адміністративних послуг

Начальник відділу

2-19-09

Кравченко Світлана Миколаївна

Адміністратор

2-19-09

Гижко Андрій Олексійович

Адміністратор

2-19-09

Колісник Лідія Павлівна

Адміністратор

2-19-09

Литвинюк Олена Валентинівна


ДОВІДНИК

телефонів підприємств, установ та організацій району

Посада

Прізвище, ім’я по батькові

№ тел.

робочий

 

Теплицький відділок поліції Бершадського відділу поліції  

ГУ НПУ у Вінницькій області

 

Начальник

Пірус Віктор Вікторович

2-19-41

Заступник

Савчук Валентин Леонтійович

2-16-60

Районний сектор управління Державної міграційної служби України

у Вінницькій області

Завідувач

Волинець Анатолій Сергійович

2-12-37

Теплицьке відділення Бершадської місцевої прокуратури

Прокурор

Гирба Володимир Михайлович

 

Начальник Теплицького відділення

Січкаренко Іван Володимирович

2-11-71

 

Районний суд

 

Голова суду

Герман Олександр Сергійович

2-21-00

Керівник

апарату суду

Синча Людмила Петрівна

2-16-63

Теплицький районний сектор УДСНС

Начальник

Довгий Сергій Миколайович

2-13-16

2-63-16

Відділ ДРАЦС

Заступник начальника управління юстиції, начальник РАЦС

Базалук Валентина Миколаївна

2-10-58

Відділ державної виконавчої служби

Начальник

Задорожний Євген Павлович

2-21-06

Заступник

Пролєєва Тетяна Віталіївна

2-14-88

Теплицьке відділення Гайсинської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області

Заступник начальника Гайсинської МДПІ, начальник Теплицького відділення

Трокаль Галина Іванівна

2-18-08

 

Гайсинське управління Пенсійного фонду України

Заступник начальника Гайсинського  управління ПФУ

Мазуренко Ірина Володимирівна

2-19-22

 

Відділ статистики у Теплицькому районі

Начальник

Кубич Тетяна Борисівна

2-11-82

 

 

 

Управління державної казначейської служби  у Теплицькому районі

Начальник

Бойко Ігор Олексійович

2-11-55

 

Кищак Ярослав Михайлович

2-13-59

Начальник відділу, головний бухгалтер

Ситнікова Світлана Валеріївна

2-18-91

 

Територіальна державна інспекція праці у Вінницькій області

Головний державний інспектор праці

Кацан Ніна Кузьмівна

 

Трудовий архів

Начальник

Воловодівська Катерина Дмитрівна

2-16-39

 

Територіальний центр

 

Начальник

Коротушенко Вікторія Вікторівна

2-10-88

ПП «Редакція районної газети та радіомовлення «Вісті Тепличчини»

Головний редактор

Лупещенко Ірина Олексіївна

2-11-74

Заступник

Слюсар Ірина Анатоліївна

2-13-95

 

Районний центр зайнятості

 

Начальник

Мальона Василь Миколайович

2-15-33

2-14-90

Заступник

Бондар Любов Іванівна

2-18-94

2-22-48

 

                  Гайсинкомунліс

 

Начальник

Круглик Віктор Володимирович

2-13-48

 

КУ «Теплицька лікарня планового лікування»

 

Головний лікар

Красиленко Іван Федорович

2-11-30

 

КЗ «Теплицький РМЦ ПСМД»

 

Головний лікар

Шевченко Віталій Петрович

2-13-41

2-12-32

 

 

Районне управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області

Начальник

Задорожний Володимир Павлович

2-18-49

 

Аграрний ліцей

 

В.о. директора

Сокотнюк Сергій Олександрович

2-11-64

 

Пошта

 

Директор

Пугач Надія Сергіївна

2-11-35

 

 

2-14-40 диспетчерська

 

 

2-18-61 операційний зал

 

Теплицькі електромережі

 

Директор

Марченко Петро Анатолійович

2-12-70

2-17-63

 

 

ВАТ «Укртелеком»

 

Начальник

Сандал Микола Олександрович

2-14-44

 

Найчук Павло Іванович

2-12-35

2-14-35

 

Управління газового господарства

 

Начальник

Стецько Василь Васильович

2-11-24

2-13-22

 

Друкарня

 

Директор

Голіс Віктор Іванович

2-19-61

2-10-21

 

Табір «Ровесник»

 

 

Поліщук Олександр Григорович

 

 

Райавтодор

 

Начальник

Ременюк Сергій Петрович

2-18-77

Заступник

 

 

 

ВАТ «МКП Будівельник»

 

Директор

Нечай Олексій Іванович

2-11-58

 

ВАТ «Теплицьке АТП 10553»

 

Директор

Лужанський Павло Федорович

2-13-05

2-14-03

 

ДЮСШ

 

Директор

Росновський Віктор Борисович

2-10-28

 

Районне відділення НАСК «Оранта»

 

Директор

Калюженко Микола Андрійович

2-17-64

 

Теплицький автовокзал

 

Директор

Семенюк Марія Володимирівна

2-15-30

 

Райспоживспілка

 

Директор

Ковальчук Дмитро Афанасійович

2-12-69

 

Ощадбанк

 

В.о. керуючого

Ольховий Дмитро Іванович

2-18-81

 

 

2-10-60

 

 

Теплицький район

(селищна та сільські ради )

                                                                            

 

№ п/п

Назва сільської, селищної рад

№  телефонів

П.І.П. голів

П.І.П. секретарів

1.

Бджільнянська

(с. Бджільна)

2-37-32

Ніколішина

Тамара Віталіївна

Мартинюк Олена Анатоліївна

2.

Брідоцька

(с. Брідок)

3-51-43

 

Пилипак 

Анатолій Іванович

Поник

Інна Володимирівна

3.

Веселівська

(с. Веселівка)

2-33-42

Самелюк Людмила Олександрівна        

Бровкіна

Ніна Вікторівна

4.

Великомочульська (с.Велика Мочулка

2-51-43

Фурдик

Павло Петрович

Ревус Лариса Дмитрівна

5.

Завадівська

(с.Завадівка)

3-33-43

Маєвський Микола Володимирович

Тищенко 

Світлана Петрівна

6.

Залузька

(с.Залужжя)

2-53-42

Черевко Анатолій Степанович

Постернак

Ольга Олексіївна

7.

Кивачівська

(с.Кивачівка)

2-54-42

Вдовик Василь Іванович

Мурієнко Олександр Вікторович

8.

Комарівська

(с.Комарівка)

2-36-43

Волковінський Олександр Володимирович

Продан

Людмила Василівна

9.

Костюківська

(с.Костюківка)

2-55-42

Кизлюк Микола Михайлович

Марцинюк

Леонід Фокович

10.

Маломочульська

(с.Мала Мочулка)

2-46-43

 Горобець Мирослав Миколайович

Тягун

Назар Валерійович

11.

Метанівська

(с.Метанівка)

3-41-42

Гащенко

Ігор  Васильович

Тимчук

Лариса Дмитрівна

12.

Орлівська

(с.Орлівка)

 

2-45-43

Тригубенко Олександра Миколаївна

Нікітіна Наталія Олександрівна

13.

Петрашівська

(с.Петрашівка)

 

3-63-43

Яремушко

Ігор Іванович

Пастушенко

Ольга Олексіївна 

14.

Побірська

(с.Побірка

3-54-42

Сокольвяк Василь Андрійович

Кондратюк Світлана Петрівна

15.

Погорільська

(с.Погоріла)

2-47-42

Гайдук Валерій Володимирович

Шевчук Світлана Інокентіївна

16.

Пологівська

(с.Пологи)

2-57-43

Курко

Тетяна Анатоліївна

Куцак Валентина Миколаївна

17.

Росошанська

(с.Росоша)

2-34-43

Нагожук

Лариса Василівна

Бляха Альона Олександрівна

18.

Сашанська

(с.Саша)

2-56-42

Лянний Володимир Григорович

Сокур Марія Олександрівна

19.

Соболівська

(с.Соболівка)

3-13-68

3-18-38

Асауленко

Віра Пилипівна

Спіженко

Наталія Іванівна

20.

Сокирянська

(с.Сокиряни)

2-75-43

Пламаділ Геннадій Віталійович

 Хлівнюк Ніна Володимирівна

21.

Степанівська

(с.Стеранівка)

 

2-74-42

2-71-43

2-71-71

Пурдик Володимир Андрійович

 Ставнича

Оксана Віталіївна

22.

Стражгородська

(с.Стражгород)

2-35-42

Григоренко

Микола Іванович

Бичок

Віталія Данилівна

23.

Тополівська

(с.Тополівка)

2-73-25

Розкошенко

Людмила Степанівна

Луцько

Людмила Данилівна

24.

Удицька

(с.Удич)

2-44-30

Кісар 

Олена Василівна

Демиденко Світлана Степанівна

25.

Шиманівська

(с.Шиманівка)

3-52-42

Римарчук

Юрій Васильович

Вдовиченко Валентина Федорівна

26.

Теплицька

(смт Теплик)

 

2-18-73

2-19-60

2-10-63

Трамбовецький Руслан Іванович

Сторожук

Оксана Леонідівна

 

 

 

 


 

LAST_UPDATED2