Хто на сайті

На даний момент 80 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Теплицький районний сектор ГУДСНС
«Тато, мама, я – рятувальників сім’я»

Під таким гаслом 20 березня цього року за ініціативи та участі інспекторів пожежно-рятувальної служби району пройшло свято в ДНЗ «Сонечко». Малеча разом з батьками виконували завдання конкурсу-стафети – правильно та швидко одягти засіб індивідуального захисту, надати першу медичну допомогу потерпілому, сформувати «тривожну валізу», інтелектуального конкурсу «Знати: щоб запобігти, врятувати, допомогтита представляли заготовлені вдома домашні завдання у вигляді малюнків на задану тему.

Детальніше...
 
Будьте обережні, розпалюючи багаття!

Із настанням теплої погоди пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Навесні торішня трава швидко висихає і легко загорається від сірника чи  цигарки. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та сміття. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини та швидко поширюється, особливо у вітряні дні. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто.

Детальніше...
 
Акція «Герой-рятувальник року»

На що здатна людина в екстремальний момент? Багато хто з нас навіть не підозрюють про свої приховані здібності. Однак коли настає вирішальна мить у питанні життя чи смерті, люди творять чудеса і здійснюють героїчні вчинки. Кожен день сотні громадян приходять на допомогу знайомим та незнайомим, допомагаючи їм вижити у скрутну хвилину. Ці люди варті поваги, а приклади їх вчинків заслуговують на загальне визнання.

Детальніше...
 
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 из 2.