Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Оголошення
Оголошено 15 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 26 лютого 2018 року № 56 «Про п’ятнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради (протокол № 1 від 26 лютого 2018 р.) з 26 лютого 2018 року оголошено 15 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад (далі - Конкурс).

Детальніше...
 
Мінрегіон розпочав конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з 3 квітня оголосило конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів: обласних, районних, міських, селищних та сільських рад.

Детальніше...
 
До відома суб’єктів господарювання району!

За інформацією Могилів-Подільської міської ради на території   ТОВ «Весна Поділля» (м. Могилів-Подільський,  вул. Сагайдачного, 8/2 (швейна фабрика «Аліса») відкрито площадку для здійснення торгівлі з продажу населенню продовольчих та непродовольчих товарів.

Детальніше...
 
Про оголошення чотирнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2017 році

Інформуємо, що відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 11 січня 2017 року №11 «Про чотирнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради (протокол №1 від   20.01.2017 р.) з 20 січня 2017 року оголошено ЧОТИРНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД (далі - Конкурс).

Детальніше...
 
Медичний туризм на Львівщині

17-18 листопада 2016 року відбудеться Міжнародний форум із питань медичного туризму «Медичний туризм на Львівщині, як розвиток та перспектива на майбутнє». Місцем проведення обрано парк-готель «Древній Град», який розташований за адресою: Львівська область, Пустомитівський  район, 7 км траси Львів-Київ. Участь у вищезазначеному форумі безкоштовна, оплата проживання для учасників за рахунок відряджуючої сторони.

Детальніше...
 
До уваги керівників підприємств та організацій району!
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

За інформацією Посольства України в Словацькій Республіці, 3 листопада 2016 року у м. Братислава відбудеться проведення щорічного бізнес-форуму «Словацька коопераційна біржа 2016». Організатором заходу є Словацьке агентство з розвитку інвестицій і торгівлі (SARIO) під егідою Міністерства економіки Словацької Республіки.

Детальніше...
 
До уваги суб’єктів господарювання району!

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 вересня 2016 року №657 «Про проведення  сільськогосподарських ярмарків» щосуботи з 24 вересня по 5 листопада 2016 року в м.Вінниці на території біля ТЦ «ШОК» (вул.Келецька, 117б) будуть проводитись осінні сільськогосподарські ярмарки з продажу населенню сільськогосподарського продукції та продовольчих товарів за цінами виробників.

Детальніше...
 
Про оголошення тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2016 році

Інформуємо, що згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 15 лютого 2016 року № 32 “Про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад” та рішення ради Конкурсу (протокол № 1 від   15.02.2015 р.)  з 15 лютого 2015 року оголошено ТРИНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації доводить до відома, що Державне публічне акціонерне товариство „Національна акціонерна компанія „Украгролізинг” в особі Вінницької філії Національної акціонерної компанії „Украгролізинг” станом на 08 липня 2015 року...

Детальніше...
 
Щодо запланованих на 2015 рік виставок у Республіці Молдова

З метою сприяння інформуванню та участі вітчизняних суб’єктів господарювання у міжнародних виставках за кордоном, доводимо до відома інформацію Міністерством економічного розвитку і торгівлі України щодо їх проведення  у Республіці Молдова.

Детальніше...
 
Про участь у Національному Сорочинському ярмарку

Повідомляємо, що Національний Сорочинський ярмарок відбудеться з 18 по 23 серпня 2015 року в с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

Детальніше...
 
Департамент регіонального економічного розвитку

Департамент регіонального економічного розвитку облдержадміністрації, як головний розпорядник коштів обласного бюджету, передбачених у 2015 році на реалізацію Заходів  Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки, оголошує конкурсний відбір пропозицій  на виконання наступних заходів, а саме:

Детальніше...
 
Виставка “Gulffood Manufacturing 2015”. В

27-29 жовтня 2015 року в м. Дубаї (ОАЕ) виставки “Gulffood Manufacturing 2015”. Ця виставка є найвідомішим виставковим заходом у харчовій та переробній галузях на Близькому Сході та африканському регіоні.

Детальніше...
 
Щодо І Східного Бізнес Форуму

Форум відбудеться 25-26 червня 2015 року в м. Люблін (Республіка Польща). Організаторами Форуму є самоврядування Люблінського Воєводства та Люблінський Фонд Підтримки Бізнесу і Міжнародного Співробітництва.

Детальніше...
 
Вихід на ринки Німеччини та ЄС

23.06.2015 в м.Київ (зал «Європейський» готелю «Президент-готель», вул. Госпітальна, 12) відбудеться інформаційний захід «Вихід на ринки Німеччини та ЄС».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 из 2.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше