Хто на сайті

На даний момент 59 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Оголошення
Мінрегіон розпочав конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з 3 квітня оголосило конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів: обласних, районних, міських, селищних та сільських рад.

Детальніше...
 
До відома суб’єктів господарювання району!

За інформацією Могилів-Подільської міської ради на території   ТОВ «Весна Поділля» (м. Могилів-Подільський,  вул. Сагайдачного, 8/2 (швейна фабрика «Аліса») відкрито площадку для здійснення торгівлі з продажу населенню продовольчих та непродовольчих товарів.

Детальніше...
 
Про оголошення чотирнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2017 році

Інформуємо, що відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 11 січня 2017 року №11 «Про чотирнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради (протокол №1 від   20.01.2017 р.) з 20 січня 2017 року оголошено ЧОТИРНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД (далі - Конкурс).

Детальніше...
 
МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВІННИЧЧИНИ: ГРАНТИ . КОНКУРСИ. НАВЧАННЯ

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВІННИЧЧИНИ: ГРАНТИ.КОНКУРСИ. НАВЧАННЯ 


 
Медичний туризм на Львівщині

17-18 листопада 2016 року відбудеться Міжнародний форум із питань медичного туризму «Медичний туризм на Львівщині, як розвиток та перспектива на майбутнє». Місцем проведення обрано парк-готель «Древній Град», який розташований за адресою: Львівська область, Пустомитівський  район, 7 км траси Львів-Київ. Участь у вищезазначеному форумі безкоштовна, оплата проживання для учасників за рахунок відряджуючої сторони.

Детальніше...
 
До уваги керівників підприємств та організацій району!

За інформацією Посольства України в Словацькій Республіці, 3 листопада 2016 року у м. Братислава відбудеться проведення щорічного бізнес-форуму «Словацька коопераційна біржа 2016». Організатором заходу є Словацьке агентство з розвитку інвестицій і торгівлі (SARIO) під егідою Міністерства економіки Словацької Республіки.

Детальніше...
 
До уваги суб’єктів господарювання району!

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 вересня 2016 року №657 «Про проведення  сільськогосподарських ярмарків» щосуботи з 24 вересня по 5 листопада 2016 року в м.Вінниці на території біля ТЦ «ШОК» (вул.Келецька, 117б) будуть проводитись осінні сільськогосподарські ярмарки з продажу населенню сільськогосподарського продукції та продовольчих товарів за цінами виробників.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 из 3.