Хто на сайті

На даний момент 56 гостей на сайті

Банер

Оголошення
Про оголошення чотирнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2017 році

Інформуємо, що відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 11 січня 2017 року №11 «Про чотирнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради (протокол №1 від   20.01.2017 р.) з 20 січня 2017 року оголошено ЧОТИРНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД (далі - Конкурс).

Детальніше...
 
Медичний туризм на Львівщині

17-18 листопада 2016 року відбудеться Міжнародний форум із питань медичного туризму «Медичний туризм на Львівщині, як розвиток та перспектива на майбутнє». Місцем проведення обрано парк-готель «Древній Град», який розташований за адресою: Львівська область, Пустомитівський  район, 7 км траси Львів-Київ. Участь у вищезазначеному форумі безкоштовна, оплата проживання для учасників за рахунок відряджуючої сторони.

Детальніше...
 
До уваги керівників підприємств та організацій району!

За інформацією Посольства України в Словацькій Республіці, 3 листопада 2016 року у м. Братислава відбудеться проведення щорічного бізнес-форуму «Словацька коопераційна біржа 2016». Організатором заходу є Словацьке агентство з розвитку інвестицій і торгівлі (SARIO) під егідою Міністерства економіки Словацької Республіки.

Детальніше...
 
До уваги суб’єктів господарювання району!

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 вересня 2016 року №657 «Про проведення  сільськогосподарських ярмарків» щосуботи з 24 вересня по 5 листопада 2016 року в м.Вінниці на території біля ТЦ «ШОК» (вул.Келецька, 117б) будуть проводитись осінні сільськогосподарські ярмарки з продажу населенню сільськогосподарського продукції та продовольчих товарів за цінами виробників.

Детальніше...
 
Про оголошення тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2016 році

Інформуємо, що згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 15 лютого 2016 року № 32 “Про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад” та рішення ради Конкурсу (протокол № 1 від   15.02.2015 р.)  з 15 лютого 2015 року оголошено ТРИНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД.

Детальніше...
 
Актуальні гранти, проекти та програми

Актуальні гранти, проекти та програми


 
ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації доводить до відома, що Державне публічне акціонерне товариство „Національна акціонерна компанія „Украгролізинг” в особі Вінницької філії Національної акціонерної компанії „Украгролізинг” станом на 08 липня 2015 року...

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 из 3.