Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
З робочим візитом на Тепличчину прибули народний депутат України Микола Кучер та заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Піщик.
Середа, 13 травня 2020 05:17У зв'язку з цим народний депутат України Микола Кучер разом із заступником голови обласної державної адміністрації Олександром Піщиком зустрілися з головою Теплицької об’єднаної територіальної громади Русланом Трамбовецьким та головою Теплицької райдержадміністрації Олегом Побірським, щоб обговорити питання утеплення фасадів, термомодернізації покрівлі ДНЗ, встановлення сучасного дитячого майданчика та облаштування території ДНЗ ясла-садок.

Окрім того заступник голови облдержадміністрації та голова райдержадміністрації відвідали поліклінічне відділення в  Теплику, де зустрілися з головними лікарями первинки та вторинки.

Олег Іванович повідомив, що його головним завданням є введення в експлуатацію поліклінічного відділення Теплицької центральної районної лікарні, але для цього необхідно завершити низку робіт: облаштування прибудинкової території, встановлення ліфта, косметичний ремонт підвального приміщення (встановлення електромережі, закриття лотків тепломереж). На даний час вже здійснено перерахунок кошторисної документації з 14 млн.грн. на 4 млн., даний проект проходить експертизу, яка знаходиться на стадії завершення.

Олег Володимирович подякував за проведену роботу та запевнив, що обласна державна адміністрація буде всіляко сприяти закінченню даних робіт.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше