Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
До Дня захисника України районними відзнаками були нагороджені ветерани та учасники АТО/ООС, волонтери
Вівторок, 15 жовтня 2019 07:37

До Дня захисника України за поданням районних громадських організацій ветеранів та учасників АТО Теплицька районна рада та Теплицька об’єднана територіальна громада нагородили за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті  державного суверенітету і територіальної цілісності Української держави, вірність військовій присязі учасників АТО:

  1. Бичка Юрія Михайловича - підполковника ВМС ЗСУ
  2. Бичка Олександра Михайловича - капітана ЗСУ
  3. Білоконя  Михайла Анатолійовича - старшого солдата ЗСУ
  4. Дороша Дениса Юрійовича - старшого солдата ЗСУ
  5. Злагоду Дмитра Володимировича
  6. Кошельника Віталія Івановича - молодшого сержанта ЗСУ
  7. Кострійчука Володимира Анатолійовича - лейтенанта ЗСУ
  8. Литвинюка Олександра Володимировича - старшого солдата ЗСУ
  9. Лазька Анатолія Івановича - солдата ЗСУ
  10. Поляруша Андрія Івановича - сержанта ЗСУ
  11. Ставничого Ігоря Григоровича - старшого сержанта ЗСУ
  12. Ярославського Вадима Васильовича - лікаря – анестезіолога КГП «Теплицька ЦРЛ»
  13.                           

-          за активну громадську позицію, допомогу і підтримку Збройних Сил України волонтерів:

  1. Сколотяного Руслана Миколайовича - керуючого ФОП «Сколотяний»
  2. Паламарчук Катерину Миколаївну - вчительку Веселівська філія І-ІІ ст. опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2»
  3. Захарчука Віктора Володимировича – директора ТОВ «Обрій»
  4. Коновальчука Миколу Тимофійовича – голову ФГ «Крокус»
  5. Власюка Івана Михайловича – директора ФОП «Власюка І.М.»
  6. Ворущака Володимировича Борисовича – директор ТОВ «Теплицький відгодівельний комплекс»
  7. Бевза Валентина Євгеновича – директора ПП. «Агроніка»
  8. Пигуля Віктор Миколайович – голову ФГ «АнастасПлюс»
  9. Немировського Павла Ілліча – голову ФГ «Немировського П.І.»
  10. Токарчука Володимира Мефодійовича – голову ФГ «Токарчука В.М.»
  11. Рижого Віталія Анатолійовича – директора ФОП «Рижий В.А.»
  12. Юхимчика Віталія Гавриловича – директора ПСП «Лан»
  13. Піонткевича Олександра Миколайовича – підприємця
  14. Марченка Петра Анатолійовича – диспетчера Теплицької дільниці Бершадських ЕМ
  15. Тригубенка Валерія Олександровича – голову ФГ «Тригубенка В.О.»
  16. Пастушенка Миколу Віталійовича – голову ФГ « Пастушенка М.В.»
  17. Піруса Віктора Вікторовича – начальника Теплицького відділення поліції Бершадського відділу поліції ГУНП  у Вінницькій області
  18. Теплицький професійний аграрний ліцей (директор Сокотнюк Сергій Олександрович)
  19. Опорний заклад «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (директор Пшенична Людмила Сергіївна)
  20. Веселівська філія І-ІІ ст. опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2» (завідувачка Булаховська Мар’яна Ігорівна).


 -   за вагомий особистий внесок у підняття патріотичного духу військовослужбовців, волонтерську допомогу священнослужителів:

  1. Мигдаля Володимира Івановича – настоятеля Свято – Покровського храму смт Теплик
  2. Бабія Василя Григоровича – настоятеля Свято- Михайлівського храму с. В.Мочулка
  3. Коваля Миколу Михайловича – настоятеля Свято – Троїцького храму с.Степанівка

 За мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час виконання службових обов’язків із забезпечення державної безпеки, цілісності України, активну громадську позицію та з нагоди Дня захисника України Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради були нагороджені:

учасник АТО, керівник громадського формування «Народна самооборона», голова відокремленого підрозділу ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Теплицькому районі», депутат обласної Ради Сколотяний Василь Андрійовича;

учасник АТО -  Дімітров Дмитро Юзефович.

 

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше