Хто на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Дорогі медики!
П'ятниця, 14 червня 2019 10:57

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Праця медиків є однією із найбільш благородних та жертовних. Недаремно вас називають оберегами життя, адже ви першими приходите на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагаєте боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя. У ваших руках щодня опиняються людські долі, які залежать не тільки від вашого рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від вашої психологічної підтримки і проявленого милосердя.

Нині чимало українських медиків змушені проявляти не тільки гуманізм, але ще й стійку мужність та патріотизм працюючи у зоні бойових дій, де рятують поранених військових, надають допомогу місцевим мешканцям, волонтерам і всім, кому не байдужа наша земля. Героїчно виконуючи клятву Гіппократа, наші медики ризикують власним життям і нехтують особистим спокоєм.

Сьогодні в Україні проводиться чимало реформ. Кардинальним змінам піддається і вітчизняна система охорони здоров’я. Переконані, що, втілюючи крок за кроком необхідні зміни, ми досягнемо того рівня, коли наша медицина нічим не буде поступатися європейським стандартам надання допомоги, а медичне обслуговування в країні буде не тільки якісним і високотехнологічним, але і доступним для усіх верств населення.

Тож хочемо подякувати вам за віддану службу людям, щоденну благородну справу і ваші добрі серця. Зичимо вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, незмінного щастя, достатку і мирного неба над головою.


Голова райдержадміністрації     Людмила МАРЦИН


       

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше