Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Презентація ТОВ «Вінницька птахофабрика»
Четвер, 13 червня 2019 12:03

12.06.2019 р. в приміщенні Теплицької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості на замовлення роботодавця ТОВ «Вінницька птахофабрика» проведено презентацію даного підприємства.

 У заході взяло участь  30  безробітних громадян. Провідний фахівець з профорієнтації Людмила Легойда на початку зустрічі розповіла присутнім про успішну співпрацю з ТОВ «Вінницька птахофабрика». Представники підприємства неодноразово відвідували Теплицьку районну філію Вінницького ОЦЗ, проводячи співбесіди з безробітними для укомплектування вільних робочих місць, висвітлювали свою діяльність за допомогою відеороликів.

  Вікторія Різник - менеджер з персоналу ТОВ «Вінницька птахофабрика»,  ознайомила присутніх з діяльністю ТОВ «Вінницька птахофабрика», перспективами його розвитку, характером  та умовами праці, рівнем заробітної плати, соціальними гарантіями для працівників, професіями за якими працюють наймані працівники та посадами, в яких виникає потреба. Звернула увагу, що підприємство приймає на роботу і молодих спеціалістів без досвіду роботи. Людям, які приїхали з іншої місцевості,  надається гуртожиток. Розповіла про умови проживання в гуртожитку, а також про можливості довозу людей на робочі місця, роздала буклети з актуальними вакансіями, та контактами роботодавця.

 Безробітні подякували за організовану зустріч. Громадяни, кого зацікавила надана інформація, мали змогу індивідуально поспілкуватися з представниками роботодавця. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше