Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ТЕПЛИЦЬКОГО РАЙОНУ
Середа, 05 червня 2019 08:06

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Теплицької райдержадміністрації повідомляє, що 29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією  прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови ЦВК від 13 вересня 2012 року № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси".

Для тимчасової зміни місця голосування виборець особисто може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування), референдуму чи місцезнаходженням виборчої дільниці , яку він просить визначити місцем його голосування або  за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців". При собі обов’язково мати паспорт громадянина України.

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше