Хто на сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення
Середа, 05 червня 2019 06:00

4 червня  2019 року в райдержадміністрації відбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сльоти Ю. П.

Про результати рейдів робочої групи з вивчення питань легалізації найманої праці у суб’єктів підприємницької діяльності та надання консультацій та роз’яснень інформувала Головатюк Л.О.:

Про результати вивчення відділом праці УПСЗН стану оплати праці в травні місяці 2019 року інформував Чех О.Г. На виконання заходів щодо легалізації заробітної плати та працівниками відділу праці УПСЗН проводилось в травні місяці поточного року вивчення стану оплати праці працівників СФГ Побережного А.Д,ТОВ «Кублич Грейн», ТОВ «Теплицький КХП», ФГ «Івбона», ПП «Антарис-Агро». За результатами вивчення встановлено, що на підприємствах запроваджено дотримання параметрів мінімальної заробітної плати та методологію визначення мінімальної заробітної плати, як гарантованої межі оплати праці. Встановлено ,що нарахування заробітної плати працівникам проводиться згідно відпрацьованого часу з дотриманням мінімальних державних гарантій з оплати праці(ст.95 КЗпП України), проведено 3 наради щодо відповідальності за неоформлені трудові відносини в яких взяло участь 22 особи .Рекомендовано дотримуватись тарифної системи оплати праці, яка використовується для розподілу робіт залежно від їх складності, а працівників залежно від їх кваліфікації та за розрядами тарифної сітки, що є основою формування та диференціації розмірів заробітної плати, згідно  вимогам  ст. 96 КЗпП України. Згідно результатів засідання підготовлено відповіді рекомендації.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше