Хто на сайті

На даний момент 48 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат
Середа, 17 квітня 2019 06:07

Відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням керівника райдержадміністрації Людмили Марцин. На порядок денний було винесено питання: заборгованість із заробітної плати працівникам підприємства ДП «Бджільнянський спиртовий завод» станом на 10.04.2019р.- 350,3 тис.грн.


Згідно проведеного моніторингу із середньомісячного розміру заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району станом на 10.04.2018р. на підприємстві ДП «Бджільнянський спиртовий завод» наявна заборгованість із заробітної плати 100 працівникам в сумі 350,3 тис.грн.

Головний економіст ДП «Бджільнянський спиртовий завод» Вікторія Мельник  проінформувала  про те, що підприємство станом на 10.04.2019 року має заборгованість із виплати заробітної плати працівникам у розмірі 350,3 тис. грн.

На даний час керівництвом підприємства ведуться переговори, спрямовані на підписання договорів на відвантаження спирту уже на лютий поточного року. Кошти від реалізації у першу чергу направляться на погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам. Також повідомляємо, що підприємство тимчасово зупинило основне виробництво з 26 грудня 2018 року.

Голова райдержадміністрації  Марцин Л.І. наголосила на необхідності погашення утвореної заборгованості із заробітної плати працівникам ДП «Бджільнянський спиртовий завод»  в найкоротші терміни та недопущення утворення нової заборгованості.

Вирішили : 

-   Рекомендувати керівнику підприємства ДП «Бджільнянський спиртовий завод» погасити заборгованість із заробітної плати найманим працівникам до  01.06.2019р. та не допускати виникнення нової заборгованості із  заробітної плати.       

-         Управлінню праці та соціального захисту населення (О.Г.Чех )тримати на постійному контролі стан виплати заробітної плати на підприємствах ,установах та організаціях району.

 

 

 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше