Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Теплицька цетральна бібліотека інформує про проведені заходи
Вівторок, 26 березня 2019 12:59

У рамках засідання клубу за інтересами «Дім, в якому зігріваються серця», який працює при Теплицькій ЦБ, пройшов музичний вечір «Життя моє-обірвана струна…», присвячений 70-річчю від дня народження відомого українського композитора Володимира Івасюка. Присутні мали можливість познайомитися не просто з талановитим музикантом і композитором, поетом і співаком, альпіністом, лікарем, а й з талановитою людиною, чистою, відкритою до життя душею - таким був Володимир Івасюк.


21 березня відомому майстру сучасної української прози, лауреату літературної премії ім.М.Старицького та Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка Юрію Мушкетику виповнилось 90 років від дня народження. Перегляд літератури «Майстер історичного роману» знайомить користувачів бібліотеки з низкою творів, які відбивають історичний розвиток нашої держави та ролі особистості в ньому.

 


24 березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) по всьому світу відзначають День боротьби з туберкульозом. Метою Всесвітнього дня є поінформувати про глобальну епідемію туберкульозу якомога більше людей і дати зрозуміти людству, що чинити опір цій хворобі можна і треба.

Ситуація з туберкульозу в Україні залишається складною. У 1995 році була зареєстрована епідемія туберкульозу в Україні і вона стрімко прогресує. Тільки впродовж останніх років Україна потерпає від цієї хвороби. Незважаючи на всі заходи, яких вживають для запобігання їй, щогодини туберкульозом заражаються троє жителів нашої країни, щогодини вмирає один хворий, а всього хворіє 1,5 % населення. З’явилась нова небезпечна форма хвороби - хіміорезистентний туберкульоз, тобто не чутливий до дії лікарських препаратів.

До Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу в Теплицькій ЦБ для користувачів оформлено перегляд літератури «Як попередити туберкульоз», пройшла бесіда «Туберкульоз, шукає нові жертви», де йшлося про симптоми, основні шляхи зараження і наслідки туберкульозу сьогодні.

    

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше