Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Тепличчина вшанувала воїнів-інтернаціоналістів
П'ятниця, 15 лютого 2019 11:01

Сьогодні, 15 лютого біля пам’ятника загиблим воїнам-афганцям відбувся мітинг, присвячений вшануванню учасників бойових дій на території інших держав, пам’яті тих, хто не повернувся з чужої війни та відзначенню 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

 На мітингу зібралися колишні воїни-інтернаціоналісти, керівництво району молодь та громадськість Теплика.


Перед присутніми виступив перший заступник голови районної адміністрації Юрій Сльота. «Покоління, обпалене полум’ям збройних конфліктів, стало активним учасником розбудови Української держави. Воїни-афганці сказали своє вагоме слово під час Революції Гідності, їх бойовий досвід і тепер є запорукою багатьох перемог у боротьбі з російським агресором за незалежність і територіальну цілісність України. Доля ще раз перевіряє вас на міцність, і ми ще раз переконалися – афганці незламні», - зазначив Юрій Петрович. Він вручив Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради учаснику бойових дій антитерористичної операції на Сході України та бойових дій в Республіці Афганістан Городнюку Віктору Івановичу.


 Звернувся до присутніх і голова районної ветеранської організації воїнів-інтернаціоналістів Олександр Сторожук.


 До пам’ятника були покладені гірлянди пам’яті та вдячності, поіменно згадані жителі району, котрі загинули на тій війні – Яків Дем’янишин, Володимир Гурський, Василь Семенюк, Петро Король, Олег Ткач та Павло Коробейник. Настоятель Свято-Покровського храму смт Теплик отець Володимир провів поминальну панахиду.


 Відважних воїнів - і полеглих на чужині, і уже померлих на батьківщині, і тих, хто боронить Україну сьогодні, - вшанували хвилиною мовчання.

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше