Хто на сайті

На даний момент 58 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Інформація про соціальну та професійну адаптацію учасників антитерористичної операції

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує про  можливість професійного навчання учасників антитерористичної операції...

відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку) за бюджетною програмою 2505150 “ Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях ”.


Початок прийняття пропозицій навчальних закладів для організації професійної перепідготовки учасників антитерористичної операції за професією тракторист (категорія А1) буде відбуватися з 9.00 год. 05.02.2019 року до 16.00 год. 19.02.2019 року; за професією водій автотранспортних засобів  буде відбуватися з 9.00год. 06.02.2019 року до 16.00год. 20.02.2019 року в приміщенні УПСЗН Теплицької райдержадміністрації  за адресою смт.Теплик, вул. Незалежності,7 1-й поверх, кабінет №2, контактний телефон 2-19-27, моб. 0672704967.

Для участі у відборі навчальні заклади повинні подати свої пропозиції та такі документи:

- копію ліцензій для провадження діяльності з надання освітніх послуг за заявленою окремою професією (спеціальністю, напрямом або галуззю знань); копію сертифіката про акредитацію навчального закладу (спеціальності) і додатка до нього чи у разі наявності - копію свідоцтва про атестацію з додатками;

- кошториси витрат на професійне навчання за окремими професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань), складені відповідно до законодавства для прогнозованої кількості слухачів у групі;

- інформація про наявність матеріально-технічного, навчально-методичного та кадрового забезпечення (кабінетів, лабораторій, навчальних майстерень, їх обладнання, комплексного методичного забезпечення навчального процесу, педагогічних кадрів, які будуть здійснювати професійне навчання безробітних, із зазначенням їх складу), баз для проведення виробничої практики.

Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою навчального закладу та надсилається або подається до управління праці з написом: ,,На відбір навчальних закладів”.

Результати відбору будуть оголошені: за професією тракторист о 15.00  20.02.2019 року, за професією водій автотранспортних засобів о 15.00 год.  21.02.2019 року.

   

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше