Хто на сайті

На даний момент 95 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Дорогі тепличани!
П'ятниця, 12 жовтня 2018 05:55

Щиросердно вітаємо вас з потрійним святом - Днем захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Вітаємо всіх чоловіків і жінок — захистників України. Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи.  Поки є герої, що попри всі тяготи захищають мирне майбутне наших дітей від брехливого підступного ворога, ми обов’язково переможемо. Ми вже перемогли, бо агресор, що сподівався легко розтрощити нашу країну, отримав могутній народний спротив. Це і є перемога! Молимось за вас — воїни України!

Недарма захисників України ми вшановуємо саме в День українського козацтва, адже волелюбний дух українського козацтва завжди був символом нашого народу. З козацького роду вийшли відомі діячі національного відродження та визвольного руху України. І нині сотні тисяч нащадків козаків розвивають найкращі традиції славетних предків, рівняються на них як на взірець доблесті, шляхетності та відданості Вітчизні.

Також в українській традиції з ідеями захисту від ворогів тісно пов’язується свято Покрови Пресвятої Богородиці, якій, згідно літописів, князь Ярослав Мудрий  віддав Київ і всю Русь під покров.

Отже, дорогі краяни, бажаємо усім в цей день  миру, здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!Голова районної державної адміністрації                           Людмила МАРЦИН

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше