Хто на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відбувся ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді імені Тараса Шевченка
Вівторок, 09 жовтня 2018 05:09

 На базі опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» відбувся ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь 53 учні 5-11 класів із 12 закладів загальної середньої освіти району. Належну підготовку показали учні опорних закладів «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» - 6 призових місць, «Соболівська ЗОШ І-ІІІ ступенів » - 4 місця та Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - 3 місця.

 І місце здобули:

 Сколотяна Злата Василівна, учениця 5 класу опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» (учитель Заіка О.М.);

Нежур Максим Анатолійович, учень 6 класу опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» (учителі Мацієвська Т.Я., Заіка О.М.);

Щербань Софія Анатоліївна, учениця 6 класу опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» (учитель Попова Т.Д.);

Бабур Анна Володимирівна, учениця 8 класу опорного закладу «Соболівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (учитель Тонкопій Т.В.);

Олійник Анастасія Олександрівна, учениця 9 класу опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» (учитель Попова Т.Д.);

Тофан Уляна Михайлівна, учениця 11 класу опорного закладу «Соболівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (учитель Кошельникова О.В.)


ІІ місце здобули:

Іщенко Дар’я Павлівна, учениця 5 класу Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Погребняк О.М.);

Воловодівська Анна Олегівна, учениця 6 класу опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» (учитель Семенюк Н.І.);

Білюга Анастасія Василівна, учениця 7 класу Залузької ЗОШ І-ІІ ступенів (учитель Ганай О.В.);

Майборода Вікторія Олегівна, учениця 9 класу опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» (учитель Наветанюк Л.М.);

Хромінська Наталка Андріївна, учениця 10 класу опорного закладу «Соболівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (учитель Мудрак О.В.);

Коберник Аліна Сергіївна, учениця 11 класу опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» (учитель Мацієвська Т.Я.)

ІІІ місце зайняли:

Яковенко Анна Олегівна, учениця 5 класу опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» (учитель Мацієвська Т.Я.);

Марущак Вікторія Олександрівна, учениця 6 класу Росошанської філії І-ІІ ступенів опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» (учитель Казік Т.І.);

Мащук Юліана Валеріївна, учениця 7 класу Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Погребняк О.М.);

Анохіна Аліна Олександрівна, учениця 8 класу опорного закладу «Соболівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (учитель Тонкопій Т.В.);

Семчук Олег Васильович, учень 9 класу Петрашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель  Самійленко Н.В.);

Поляруш Юлія Віталіївна, учениця 10 класу Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Левицька В.М.).

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше