Хто на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
До 85-их роковин Голодомору 85 країн світу візьмуть участь в Міжнародній акції «Запалімо свічку пам’яті!»
П'ятниця, 14 вересня 2018 08:03

 В Україні стартувала Міжнародна акція «Запалімо свічку пам’яті!», присвячена 85-им роковинам Голодомору.

 Метою акції є об’єднання українців усього світу і громадян інших країн задля вшанування пам’яті жертв страшного злочину в історії людства ХХ століття, а також щоб застерегти від повторення подібних геноцидів у майбутньому.

Ініційована Світовим конгресом українців громадська акція «Запалімо свічку пам’яті!» стартувала 1 вересня 2018 року, в Україні. Впродовж 85-ти днів в різних містах 85-ти країн світу пройде церемонія запалення Свічки пам’яті. Завершиться міжнародна акція в Україні 24 листопада в День пам’яті жертв Голодомору.

 Враховуючи, що серед мільйонів жертв геноциду української нації, організованого і здійсненого московською окупаційною владою у 1932–1933 роках, велику частку складали діти, при проведенні пам’ятного заходу особливу увагу приділять саме дітям – жертвам Голодомору, які не змогли сісти 1 вересня 1933 року за шкільні парти. Відтак в Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору» презентують виставку «Вкрадене дитинство: діти в роки Голодомору 1932-1933 рр.»

До проведення акції приєднались Міністерство закордонних справ України, Український інститут національної пам’яті та Національний музей «Меморіал жертв Голодомору».

 

Прес-служба Національного музею «Меморіал жертв Голодомору»


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше