Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Служба у справах дітей райдержадміністрації повідомляє
П'ятниця, 14 вересня 2018 07:47

 13.09.2018 р. відбулося засідання районної комісії з питань визначення обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт,  осіб з їх числа, на якому було розглянуто питання:

І. Про надання пропозицій щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2018 році для придбання житла для двох дітей-сиріт, які є рідними братами і в яких відсутнє власне житло.

Комісія розглядала пропозиції про наявні житлові об’єкти, на територіях сільських рад Теплицького району,  які перебувають у власності громадян та на даний час продаються.

Було здійснено підбір трьохкімнатної квартири та надано копії всіх документів на дане житло. Також комісія обстежила житлово-побутові умови та дійшла висновку: надіслати в повному обсязі матеріали по даній квартирі  службі у справах дітей Вінницької облдержадміністрації для можливого її  придбання у власність дітей-сиріт.

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше