Хто на сайті

На даний момент 39 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відбулася колегія районної державної адміністрації
Вівторок, 11 вересня 2018 06:49

 В райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Людмили Марцин відбулося засідання колегії, на якому розглядалися звіти про роботу за 8 місяців поточного року служби у справах дітей райдержадміністрації, сектору у справах сім’ї, молоді та спорту відділу освіти райдержадміністрації, а також районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  Звітували очільники служб – Олена Гижко, Віктор Червінчук та Галина Москальчук відповідно.

За інформацією Олени Гижко на первинному обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації станом на 01.09.2018 року перебуває 50 дітей, з них: 17 дітей-сиріт та 33 дитини, позбавлені батьківського піклування. З них 84% дітей влаштовані під опіку/піклування, 12% дітей влаштовано до дитячих будинків сімейного типу, 4% дітей влаштовано в прийомні сім’ї та жодна дитина не перебуває у державних дитячих закладах. Загалом в районі сімейними формами виховання охоплено 100% дітей. На території району проживає 7 усиновлених дітей. На даний час на обліку служби перебуває одна сім’я потенційних кандидатів в усиновлювачі, які бажають усиновити одну дитину віком до 5 років. Також на обліку служби знаходиться 22 дитини, які перебувають у складних життєвих обставинах.


За словами Олени Григорівни актуальною на сьогодні є проблема забезпечення житлом дітей незахищеної категорії, а саме дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Усі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які досягли 16-річного віку і не мають власного житла (12 осіб), своєчасно взяті на квартирний облік. Наразі проводиться підбір квартири для придбання її у власність дитині-сироті за кошти державного бюджету. Порушень житлових та майнових прав дітей, в тому числі дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, не було.

Важливою ланкою в роботі сектору у справах сім’ї, молоді та спорту відділу освіти райдержадміністрації, який очолює Віктор Червінчук, є координація роботи з питань літнього оздоровлення дітей та підлітків району. Так за літній період 2018 року оздоровлено 68 дітей (з них 60 – за рахунок районного бюджету), які потребують особливої соціальної уваги. Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також сімей учасників АТО. Оздоровлення відбувалося в оздоровчому таборі «Подільський Артек».


Директор РЦСССДМ Галина Москальчук повідомила, що загалом по району нараховується 68 сімей (129 дітей), які знаходяться на обліку як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.  8 сімей (17 дітей) були взяті на облік за результатами оцінки потреб як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах. 9 сімей (15 дітей) охоплені соціальним супроводом. У зв’язку з подоланням складних життєвих обставин 7 сімей (13 дітей) було знято з обліку. Загальна кількість дітей, що перебувають у конфлікті з законом, яким надавалася допомога – 3. Загальна кількість молодих людей, що перебувають у конфлікті з законом, яким надавалась допомога - 46. Працівниками центру здійснено 26 відвідувань за місцем проживання молодих осіб, які мають проблеми з законом. Також відвідано 33 сім’ї з числа вимушених переселенців, в яких виховуються 38 дітей, складено оцінки потреб сімей у соціальних послугах.


Після кожного виступу члени колегії обговорювали заслухане питання. Зокрема вони звернули увагу на недостатню співпрацю між службами, які звітували. Особливо наголосили на необхідності проведення різноманітних заходів для дітей та молоді, організованих спільно усіма службами, дотичними до виховання, навчання, захисту дітей. Також у голови колегії Людмили Марцин виникли питання стосовно низької відвідуваності навчальних закладів району спеціалістами сектору у справах сім’ї, молоді та спорту відділу освіти райдержадміністрації з метою проведення виховних бесід серед учнів.

За результатами засідання колегії головою райдержадміністрації будуть дані відповідні доручення.

                                    


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше