Хто на сайті

На даний момент 47 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відбулася позачергова сесія районної ради
Четвер, 09 серпня 2018 13:01

Сьогодні в актовій залі районної державної адміністрації пройшла 37 позачергова сесія районної ради 7 скликання. Її провела голова Теплицькою районної ради Тетяна Сокотнюк.


На розгляд депутатів було винесено такий порядок денний:

1.      Про затвердження Районної програми «Вдосконалення системи соціального захисту населення Теплицького району на 2018 рік» в новій редакції.

ДОПОВІДАЧ: Чех О.Г.- начальник УПСЗН у Теплицькому районі.

2. Про затвердження Програми забезпечення функціонування відділу ведення Державного реєстру виборців у Теплицькому районі на 2018 рік.

ДОПОВІДАЧ: Бойко В.І. – керівник апарату РДА.

      3. Про затвердження Програми розвитку територіальних громад Теплицького району на 2018 - 2019 роки в новій редакції.

ДОПОВІДАЧ: Ковтун А.В. - начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА.

     4. Про нагородження Почесною відзнакою - медаллю «Гордість Тепличчини».

ДОПОВІДАЧ: Сокотнюк Т.С. – голова районної ради.

     5. Про організаційні заходи по перетворенню Теплицької ЛПЛ в комунальне некомерційне підприємство «Теплицька лікарня планового лікування» Теплицької районної ради.

ДОПОВІДАЧ: Красиленко І.Ф. – головний лікар Теплицької ЛПЛ.

     6.  Про надання дозволу на списання майна.

ДОПОВІДАЧ: Чечельницький Б.О. – начальник відділу освіти РДА.

     7. Про затвердження передавального акту.

ДОПОВІДАЧ: Сокотнюк Т.С. – голова районної ради.

     8. Про внесення  змін  до  рішення  28 позачергової сесії  районної ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік»  № 401.

ДОПОВІДАЧ:Руденко О.Ф. – начальник фінансового управління РДА.

     9. Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

ДОПОВІДАЧ: Сокотнюк Т.С. - голова районної ради.

     10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Власюк Любові Миколаївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

      11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Грисюк Харитини Антонівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

      12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Губаля Володимира Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Бджільнянської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

     13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Губаль Наталії Володимирівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Бджільнянської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

     14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Луценко Ганни Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

       15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Поліщука Дмитра Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

       16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності гр. Судак Оксани Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Бджільнянської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

ДОПОВІДАЧ: Сокотнюк Т.С. - голова районної ради.

       17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки, що надається в оренду ТОВ «Агрохімпродукт» для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території  Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

       18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Зозулі Петру Володимировичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

      19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Підлужняк Ганні Василівні для ведення фермерського господарства на території  Орлівської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

      20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Коліснику Володимиру Олександровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

ДОПОВІДАЧ: Погорілий В.В. - начальник відділу Держгеокадастру у Теплицькому районі.

 

ДОДАТКОВІ ПИТАННЯ

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок державної власності сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду гр. Задорожному Роману Григоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Маломочульської сільської ради Теплицького району.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше