Хто на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відбулася позачергова сесія районної ради
Четвер, 09 серпня 2018 13:01

Сьогодні в актовій залі районної державної адміністрації пройшла 37 позачергова сесія районної ради 7 скликання. Її провела голова Теплицькою районної ради Тетяна Сокотнюк.


На розгляд депутатів було винесено такий порядок денний:

1.      Про затвердження Районної програми «Вдосконалення системи соціального захисту населення Теплицького району на 2018 рік» в новій редакції.

ДОПОВІДАЧ: Чех О.Г.- начальник УПСЗН у Теплицькому районі.

2. Про затвердження Програми забезпечення функціонування відділу ведення Державного реєстру виборців у Теплицькому районі на 2018 рік.

ДОПОВІДАЧ: Бойко В.І. – керівник апарату РДА.

      3. Про затвердження Програми розвитку територіальних громад Теплицького району на 2018 - 2019 роки в новій редакції.

ДОПОВІДАЧ: Ковтун А.В. - начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА.

     4. Про нагородження Почесною відзнакою - медаллю «Гордість Тепличчини».

ДОПОВІДАЧ: Сокотнюк Т.С. – голова районної ради.

     5. Про організаційні заходи по перетворенню Теплицької ЛПЛ в комунальне некомерційне підприємство «Теплицька лікарня планового лікування» Теплицької районної ради.

ДОПОВІДАЧ: Красиленко І.Ф. – головний лікар Теплицької ЛПЛ.

     6.  Про надання дозволу на списання майна.

ДОПОВІДАЧ: Чечельницький Б.О. – начальник відділу освіти РДА.

     7. Про затвердження передавального акту.

ДОПОВІДАЧ: Сокотнюк Т.С. – голова районної ради.

     8. Про внесення  змін  до  рішення  28 позачергової сесії  районної ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік»  № 401.

ДОПОВІДАЧ:Руденко О.Ф. – начальник фінансового управління РДА.

     9. Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

ДОПОВІДАЧ: Сокотнюк Т.С. - голова районної ради.

     10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Власюк Любові Миколаївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

      11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Грисюк Харитини Антонівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

      12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Губаля Володимира Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Бджільнянської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

     13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Губаль Наталії Володимирівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Бджільнянської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

     14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Луценко Ганни Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

       15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Поліщука Дмитра Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

       16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності гр. Судак Оксани Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Бджільнянської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

ДОПОВІДАЧ: Сокотнюк Т.С. - голова районної ради.

       17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки, що надається в оренду ТОВ «Агрохімпродукт» для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території  Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

       18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Зозулі Петру Володимировичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

      19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Підлужняк Ганні Василівні для ведення фермерського господарства на території  Орлівської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

      20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Коліснику Володимиру Олександровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області.

ДОПОВІДАЧ: Погорілий В.В. - начальник відділу Держгеокадастру у Теплицькому районі.

 

ДОДАТКОВІ ПИТАННЯ

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок державної власності сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду гр. Задорожному Роману Григоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Маломочульської сільської ради Теплицького району.


 
Всі матеріали сайту доступні за ліцензією
Creative Commons Attribution 4.0 International