Хто на сайті

На даний момент 89 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
В Оратові відбувся науково-виробничий семінар на тему: «Підготовка та проведення жнив -2018 на Вінниччині»
П'ятниця, 13 липня 2018 07:58

У ньому взяли участь: перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко, директор  Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, директор інституту кормів та сільського господарства  Поділля НААН Олександр Корнійчук, керівники сільськогосподарських підприємств Вінницької області та представники компаній – виробників сільськогосподарської техніки, обладнання та агрохімії. Делегацію від Теплицького району представляли перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Сльота, начальник відділу АПР Олександр Арнаута, спеціалісти відділу АПР та керівники фермерських господарств району.

У ході семінару доповідачами розкрито ряд важливих питань, зокрема щодо особливостей збирання зернових колосових культур та підготовки ґрунту під посів озимих в умовах 2018 року, дотримання вимог законодавства з охорони праці під час проведення комплексу збиральних робіт, стан розвитку кооперації у Вінницькій області, нові розробки в галузі біоенергетики, сільськогосподарського машинобудування та живлення рослин.

Друга частина науково-виробничого семінару відбулась на території ТОВ «Агробуд». Директор ТОВ «Агробуд» Олександр Шевчук розповів про основні напрямки, проблеми та перспективи розвитку агропідприємства. Усі учасники заходу мали змогу ознайомитись із  продукцією  насіннєвого заводу,   основними потужностями зернової сушарки та оглянути оновлений машинно-тракторний парк, а також із пропозиціями виробників сільськогосподарської техніки і обладнання та асортиментом товарно-матеріальних ресурсів.


 

  

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше