Хто на сайті

На даний момент 76 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Національне агентство з питань запобігання корупції запрошує на безкоштовні онлайн-курси «Конфлікт інтересів: треба знати!»
П'ятниця, 13 липня 2018 05:30

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні Національне агентство з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» проводить щорічну інформаційну кампанію з метою роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів.

.За підтримки Програми розвитку ООН в Україні Національне агентство з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» проводить щорічну інформаційну кампанію з метою роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів.

В межах даної інформаційної кампанії створено безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів : треба знати!».

Курс розрахований на підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України “Про запобігання корупції”.

З урахуванням викладеного, запрошуємо представників адміністрації, деканів факультетів, директорів ННІ, завідуючих кафедр та всіх бажаючих взяти участь в онлайн-курсі, який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

Курс «Конфлікт інтересів : треба знати!» доступний цілодобово, ним можна користуватися з будь – якого комп’ютера з підключенням до мережі інтернет. 

Для участі у ньому необхідно зареєструватися на www.prometheus.org.ua, знайти курс “Конфлікт інтересів: треба знати!” (постійна адреса: https/edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about  або goo.gl/1MfYnT

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше