Хто на сайті

На даний момент 54 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
«Теплоцвіт» 2018
Вівторок, 29 травня 2018 08:18

26 травня  ось уже в двадцять другий раз гостинний зал районного Будинку  культури приймав на фестиваль творчої молоді «Теплоцвіт» усіх не байдужих до долі  конкурсантів та нашої рідної землі.

Учасників та гостів фестивалю привітали: начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Сергій Дмитришин та провідний методист з вокально-хорового  мистецтва обласного центру народної творчості   – Ніна Іванівна Джус.

Журі оцінювали  виступи учасників за такими критеріями:

- виконавча майстерність;

- оригінальність виступу;

- рівень творчості, режисури;

- естетичне оформлення виступу;

- музичний супровід;

В номінаціях естрадна пісня (сольна та ансамблева) та хореографія  з початку змагаються учасники від від 6 – 8 років, потім від 9 – 11 років, 12 – 14р., далі 15 – 18 років і 19 – 35 років.

            Переможці фестивалю:

- солісти вокалісти 9-11 років: ІІІ місце – Вікторія Стоян (Теплицька ДМШ), ІІ місце  - Олександра Чепелюк (Маломочульський СК), І місце –Дмитро Кісар (Удицький СК) ;

- солісти 12-14 років: ІІІ місце – Аліна Мельничук (Росошанський СБК), ІІ місце – Вікторія Стародуб(с. Залужжя), І місце – Володимир Бартко(с. Залужжя);

- солісти 15-18 років: ІІІ місця – Вікторія Яковенко(Степанівський СБК), Лариса Майборода (Соболівський СБК);

ІІ місце – Тетяна Слюсар (Теплицька ДМШ);

І місце – Юлія Коміняр (Теплицька ДМШ)

- вокальні ансамблі,15-18 років:

ІІ місце – ансамбль «Росинка» (Соболівська ДМШ),

І місце  - дует у складі Наталі Белінської та Інни Фурдик (Соболівська ДМШ).

- гран-прі виборола Уляна Скакодуб Соболівська ДМШ.

Усіх присутніх порадували гості фестивалю  - лауреати міжнародного фестивалю «Балатон – искусство, молодость» Венгрія та фестивалю «Морская звезда» - Стамбул, Одеса – дует «Ніколя» у складі Ольги Бутенко та Никифора Трифонова (с. Мала Мочулка).

В кінці конкурсу, під час підведення підсумків всіх учасників нагородили музичними дисками землячки-композитора Ольги Янушкевич та грамотами, а переможців дипломами  та подарунками районної державної адміністрації та відділу культури і туризму.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше