Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
І зачаровує серця пісенна рідна мова
Четвер, 22 лютого 2018 09:03

21 лютого до Міжнародного дня рідної мови в Теплицькій ЦБ відбулась мовна акварель «І зачаровує серця пісенна рідна мова» з участю членів літературно-мистецького об'єднання «Дивослово». На заході звучали вірші Т.Приймасюк, Р.Гарбуз, В.Тигипко, В.Кравченко та авторські пісні самодіяльної композиторки Г.Нарожної у власному виконанні та у відеозапису Р.Поштар.

Пам'ятаймо завжди, що народ, який втрачає мову-ніколи не буде щасливим. Бережімо рідну мову-основу нашої державності плекаймо українську пісню, збагачуймося духовно та звеличуймось як нація.

2017-2018 навчальний рік оголошено Роком української мови у Німеччині та німецької мови в Україні. З цієї нагоди в бібліотеці оформлено книжкову виставку «Німецька мова на гостинах в Україні».

Наша мово, мово журавлина,-
Повернись із вирію до нас.
Зазвучи! Хай серце відпочине,
Спів хай зачарує рідний край.

Бібліотекар Орлівської сільської бібліотеки  Решетник Надія Тимофіївна по традиції йде до найменших, в ДНЗ "Пролісок" з мовними посиденьками.під назвою "Ось послухай, як чудово звучить українська рідна мова".


Малюки читають і розказують вірші рідною мовою, читають казочки, грають в лото (із букв складають речення про рідну мову), підбирають прикметники до слів і ще багато чого  роблять із задоволенням та допитливістю. Наша мова рідна барвінкова, калинова, солов'їна, веселкова

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше