Хто на сайті

На даний момент 104 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я»
Середа, 14 лютого 2018 09:07

12 та 13 лютого 2018 року службою у справах дітей райдержадміністрації було проведено профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я» в селах Кублич, Саша та в смт.Теплик.

12 лютого рейд було організовано та проведено з метою перевірки фактів невиконання батьківських обов’язків громадянкою В. відносно її малолітніх дітей, про які йшлося в анонімному зверненні до Державної установи «Соціальний контактний центр». Факти, про які йшлося в заяві, щодо зловживання матір’ю алкогольними напоями, та систематичного залишення дітей без догляду не підтвердилися. Члени рейдової групи з громадянкою В. провели профілактичну бесіду стосовно роз’яснення норм чинного законодавства щодо обов’язків батьків з виховання та розвитку дітей, недопущення сімейного насильства, відповідальності батьків за здобуття дітьми освіти, недопущення зловживання тютюновими та алкогольними виробами та ін.

13 лютого було організовано та проведено обстеження умов проживання розлучених громадян, які проживають окремо, з метою з’ясування обставин, що призвели до виникнення  спору між батьком та матір’ю відносно участі у вихованні спільної дитини.

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше