Хто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
«Мої роки – моє багатство»
Вівторок, 06 лютого 2018 08:10

Під такою назвою 2 лютого в районному Будинку культури відбувся вечір-портрет з нагоди 80-річчя від дня народження та 60-річчя творчої діяльності Миколи Петровича Сокотнюка.

Засновник  дитячих та дорослих хорових колективів, вокальних та інструментальних ансамблів, керівник народного аматорського хору «Відродження», справжній вчитель, почесний житель селища Теплик, великий патріот України та малої батьківщини, для якої зробив чимало.

Захід розпочався під звуки пісні «Мои года – мое богатство» у виконанні Станіслава Ткачука, а на сцену  ювіляра вивів правнук.


У залі зібрались дорогі серцю Миколи Петровича люди, яких він зустрів на своєму життєвому шляху. Звичайно ж це  – друзі,  колеги, учні та велика і дружна родина.

Глядачі мали змогу переглянути слайд-шоу, де демонструвались цікаві  події з життя та діяльності ювіляра.

Миколу Сокотнюка вітали керівники області, району та селища Теплик  – провідний методист обласного центру народної творчості Ніна Джус, голова районної державної адміністрації Людмила Марцин, голова районної ради Тетяна Сокотнюк, голова селища Руслан Трамбовецький та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Сергій Дмитришин.


Доля дарувала справжньому вчителю колег, з якими надзвичайно цікаво працювалось, багато учнів,  які навчились любити пісню і взяли її собі в супутники на все життя.

На святі демонстрували своє мистецтво його колеги та  учні - народний аматорський хор «Відродження», керівником якого є ювіляр, зразковий аматорський хореографічний колектив «Фантазія», народний аматорський вокальний ансамбль  «Любисток» Теплицького РБК.


Де б не був Микола Петрович, яку б не займав посаду всюди з ним був вірний побратим баян і пісня з якою зріднився, тож  колектив районного Будинку культури привітав оригінальною українською піснею.


Микола Ільницький виконав пісню Миколи Сокотнюка «Теплик не Москва».


   Ювіляра вітали гості з різних куточків Віниччини  -  Михайло Галич з донькою Тетяною, які своє життя також поєднали з музикою та український композитор, педагог «Відмінник освіти України», член Асоціації діячів естрадного мистецтва України  Ольга Янушкевич.


Виступи - вітання   линули від колективу Теплицької та Соболівської музичних шкіл, гумористки Раїси Гарбуз, поетеси Олени Герасименко.

На авансцені зібралася велика родина та під звуки пісні «За столом зібралася родина»  вітали ювіляра.        

Народний аматорський хор «Відродження» з родиною та всіма присутніми виконали «Многая літа».


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше