Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відділ агропромислового розвитку інформує:
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

За оперативними даними відділу агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації, станом на 12.09.2017 року опрацьована інформація по підготовці техніки до осінньо-польових робіт 2017р., а також по інвестиціях в оновлення  машинно-тракторного парку.

В господарствах всіх форм власності є в наявності достатня кількість сільськогосподарської техніки. Серед основного: трактори – 520 одиниць з яких понад 26 мають потужність 250 і більше кінських сил; зернозбиральні комбайни – 118 одиниць; сівалки – 259 одиниць; плуги – 203 одиниць: культиватори – 261 одиниця і т.д.

Значна увага в господарствах приділяється оновленню технічних засобів, так як не зважаючи на достатню її кількість, ще значна частина її є застарілою, особливу це стосується найменших фермерських господарств. З початку 2017 року звітуючими господарствами основного кола придбано техніки та обладнання на суму понад 53 млн.грн. Вкладені інвестиції в закупівлю вантажних автомобілів, тракторів, сівалок, оприскувачів, обладнання для зерно-токових господарств та іншої техніки.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше