Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує про те, що протоколом спеціальної комісії  № 2 від 31.05.2017 року затверджений перелік  вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

            Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва  затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року за № 130.

            У відповідності до даного Порядку сільськогосподарські виробники зможуть повернути частину грошей, витрачених на покупку вітчизняної техніки і обладнання. Часткова компенсація становить 20% вартості техніки та обладнання без урахування ПДВ.          Для отримання грошових коштів сільгоспвиробник повинен звернутися в державний банк із заявкою та документами, що підтверджують покупку техніки або обладнання, а саме:

- копію платіжного доручення;
- акт приймання-передачі техніки та обладнання;
- свідоцтво про державну реєстрацію техніки

(якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).

            Форма заявки для отримання часткової компенсації затверджена Міністерством аграрної політики України (додається).

Додатки

- Перелік вітчизняної техніки та обладнання для гропромисловогокомплексу, вартість яких частково компенсується з бюджету (21 аркуш).

Форма заявки для отримання часткової компенсації (2 аркуші).

Постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року  за № 130    «Порядок    використання    коштів,   передбачених у   державному  бюджеті  для  часткової компенсації вартості техніки  та обладнання».

                           

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше