Хто на сайті

На даний момент 55 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Конкурсно-розважальна програма «Хто найкращий»
Четвер, 16 лютого 2017 13:20

На день закоханих, 14 лютого в приміщенні районного Будинку культури відбулася конкурсно-розважальна програма, де чоловіки та жінки тепличчини намагалися довести «Хто найкращий».

Учасниками програми були представники різних сфер діяльності, а саме: бухгалтери, педагоги, бізнесмени, зв’язківці, завідуючі сільським закладом культури й дошкільної установи «Сонечко» та державні службовці.

Дві команди показали свої інтелектуальні знання, навики в повсякденому житті, акторські здібності в раунді «Покажи назву», смикалку в конкурсні «Обмін ролями», надзвичайно веселим – «Хто я», де за 90 секунд наші учасники перевтілювались в героїв із відомих мультфільмів, забавним та водночас з перевіркою на витривлість та стійкість здійснювали під час конкурсу «Дивоглядки», що присуджував суддя, який слідкував і чесно рахував бали.

Саме фінал став вирішальним і поставив крапку в дискусіях. Тут команда жінок була більш спритною, зібраною, за що і отримали заслужену   перемогу.

Відділ культури і туризму РДА вручив пам’ятні подарунками, не тільки переможцям, а й всім учасникам. Спонсорами виступив:  магазин «Союз» (директор Наталля Пастушенко).


Ведучі щиро подякували всім за теплу, дружню атмосферу, а учасники конкурсу - організатору цього дійства Тетяні Котик.