Хто на сайті

На даний момент 75 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вшанування воїнів-інтернаціоналістів
Четвер, 16 лютого 2017 07:54

Після Другої світової війни вихідці з України брали участь у війнах і військових конфліктах у двадцяти шести країнах світу. Найважчою і найбільш тривалою, майже 10 років, стала військово-політична спецоперація в Афганістані.

Вшануванню учасників бойових дій на території інших держав, пам’яті тих, хто не повернувся з чужої війни, відзначенню 28-ї річниці виведення військ з Афганістану був присвячений мітинг, який пройшов 15 лютого біля пам’ятника загиблим воїнам-афганцям.

На ньому зібралися колишні воїни-інтернаціоналісти, керівництво району в особі заступників голови РДА Юрія Сльоти і Максима Мішіна, голови селищної ради Руслана Трамбовецького, студентська молодь, громадськість Теплика.

Перед присутніми виступили перший заступник голови районної адміністрації Юрій Сльота та голова районної ветеранської організаії воїнів-інтернаціоналістів Олександр Сторожук.

До пам’ятника були покладені квіти пам’яті та вдячності, поіменно згадані жителі району, котрі загинули на тій війні – Яків Дем’янишин, Володимир Гурський, Василь Семенюк, Петро Король, Олег Ткач та Павло Коробейник. Настоятель Свято-Покровського храму смт Теплик отець Володимир провів поминальну панахиду.

Відважних воїнів - і полеглих на чужині, і уже померлих на батьківщині, і тих, хто боронить Україні сьогодні, - вшанували хвилиною мовчання.