Хто на сайті

На даний момент 50 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Перший заступник голови райдержадміністрації провів виїзний прийом в Сашанській територіальній громаді
Середа, 15 лютого 2017 08:41

14 лютого відбувся виїзний прийом громадян Сашанської територіальної громади першим заступником голови райдержадміністрації Юрієм Сльотою за участю працівників відділу Держгеокадасту в Теплицькому районі, спеціалістів управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та редакції газети «Вісті Тепличчини».

            На  прийомі  у першого заступника  побувала вчителька – пенсіонерка Якименко Алла Василівна, мати двох військовослужбовців, яка  звернулась з проханням  надання матеріальної допомоги  сину -  учаснику АТО та допомоги  в отриманні путівки в Хмільницьку фізіотерапевтичну лікарню. Порушені заявницею питання  взято  на  контроль.

            Бондаренко Ніні Олексіївні заступником  начальника УПСЗН РДА Анатолієм Вігуновим було надано вичерпні  роз’яснення щодо виплати субсидії.

            Також на прийомі прозвучало колективне звернення  від 8  жителів, утримувачів ВРХ щодо виділення пасовища. Спеціаліст відділу Держгеокадастру в Теплицькому  районі Ярослав Крамський рекомендував сільському голові оформити документи  на пасовище, оскільки дані земельні ділянки  знаходяться  за межами  населеного пункту.