Хто на сайті

На даний момент 49 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Пам’ятаємо про загиблих воїнів-афганців!
Середа, 15 лютого 2017 06:25

Ще на один рік віддалилися від нас події в Афганістані на початку 80-х минулого століття. 28 років тому для багатьох сімей, які проживали в тодішньому Радянському Союзі, 15 лютого стало святковим днем, адже саме цього дня 1989 року відбулось виведення обмеженого контингенту радянських військ з республіки Афганістан.

            У рамках заходів, запланованих районною владою до відзначення цієї дати,  13 лютого було проведено об’їзд могил загиблих воїнів-афганців та їх родин. Делегації у складі членів районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), представників райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування та підприємців-аграріїв побували на могилах загиблих та в їхніх родинах у  Кивачівці, Тополівці, Комарівці, Бджільній, Мишарівці та Соболівці.

            Так, члени делегацій в Соболівці вшанували пам’ять Володимира Гурського, у Кивачівці  побували на могилі воїна-афганця Олега Ткача та воїна-інтернаціоналіста Миколи Гонти, у Бджільній та Мишарівці  згадали добрим словом загиблих Якова Дем’янишина і Павла Коробейника, у Комарівці і Тополівці - Василя Семенюка і Петра Короля. На усіх могилах залишилися живі червоні гвоздики.

            Очільники сільських територіальних громад вручили родичам загиблих подарунки, а керівник відділку «ТепликАгро» в с.Комарівці Михайло Стайничий вручив матері загиблого воїна-афганця Ользі Семенюк матеріальну допомогу в сумі 500 грн.