Хто на сайті

На даний момент 80 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Теплицький районний центр зайнятості інформує:
Вівторок, 14 лютого 2017 12:29

Сьогодні спеціалісти Теплицького районного центру зайнятості провели робочу зустріч з директором найбільшого сільськогосподарського товариства району ТОВ «Теплик – Агро» Василем Анченком.

В заході взяли участь представники кадрових служб сіл Степанівки, Завадівки, Метанівки, Мишарівки, Сокирян, Веселівки, Погорілої, в яких здійснює свою діяльність агроформування. Мета зустрічі – сприяти працевлаштуванню безробітних, залучення їх до тимчасової зайнятості шляхом участі у роботах тимчасового характеру, проведення стажування безпосередньо на робочому місці, ознайомити із нормативно-правовими документами про працю.

 З Порядком організації робіт тимчасового характеру ознайомила учасників заходу провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Тетяна Килівник.

Учасники заходу мали можливість почути кваліфіковані відповіді щодо організації та проведення робіт тимчасового характеру та стажування безпосередньо на робочому місці.

Директор Теплицького районного центру зайнятості Василь Мальона подякував керівнику товариства за розуміння проблем зайнятості населення району і висловив сподівання на подальшу співпрацю служби зайнятості та ТОВ «Теплик – Агро».