Хто на сайті

На даний момент 82 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Гуманітарно – продовольчий вантаж з Тепличчини в зону АТО
П'ятниця, 10 лютого 2017 14:04

Жителі Тепличчини завжди підтримують наших військових на Сході, і у такий спосіб  теж беруть участь у боротьбі з ворогом. Сьогодні із району в зону АТО був відправлений черговий гуманітарно – продовольчий вантаж. Цього разу маршрут проходитиме по Луганській та Донецькій областях,  де  дислокуються підрозділи Збройних Сил України у складі яких несуть службу воїни Тепличчини.

Серед того, що  відправили на передову: домашня випічка, ковбасні вироби, консервація, овочі,  сало, тушонка, солодощі, мед, крупи, макаронні вироби, чай, кава, теплий одяг, лікарські засоби, свічки, сірники, цигарки а також засоби особистої гігієни. Цю допомогу збирали всією Теплицькою громадою та варто зазначити, що вантаж був сформований за підтримки:  всіх без виключення  територіальних громад району, КЗ «Теплицький ТМЦ ПМСЦ», КУ «Теплицька лікарня планового лікування», управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду в Теплицькому районі, Теплицького  районного суду, ДРАЦСу, відділень Ощадного банку та Приватбанку, Теплицького відділення Гайсинської ОДПІ, Теплицького професійного аграрного ліцею, районної бібліотеки, небайдужих пенсіонерів державної служби, учнівської молоді, підприємця Лужанського П.Ф.

Важлива для наших солдат не лише матеріальна, а й моральна підтримка, особливо дітей, адже саме заради їхнього щасливого майбутнього і взяли хлопці в руки зброю. Вихованці районного Будинку дитячої творчості та учні шкіл району  передали бійцям малюнки, листи, м’які іграшки, власноруч зроблені «валентинки».

На нараді сільгоспвиробників було підняте питання про надання гуманітарно-продовольчої допомоги бійцям АТО. Більшістю присутніх керівників було вирішено виділити допомогу у розмірі 10 грн. з кожного використовуваного гектара. На ініціативу оперативно відгукнулися  та виділили кошти відповідно вищевказаної домовленості: ФГ «Дон О.П.», ФГ «Музики О.Г.», СФГ «Вікторія», ФГ «Рябцева С.В.», ФГ «Тон копія О.Д.», ФГ «Січ», ФГ «Кондратюка », ПП. «Антарис Агро», ФГ «Панченка С.М.», ТОВ «ТВК» (кер. Ворущак В.Б.), СФГ «Побережного А.Д.», ФГ «Щиглика В.В.» ФГ «Володимир», ФГ «Задорожного В.М.», ФГ «Власюк О.Д.», ФГ «Тягуна В.Є»,ФГ «Квасневського О.М.», ПСП «Роксана». Надали допомогу також: ПСП «Нива», ФГ «Герасименка В.І.», СВК «Поділля»,ФГ «Токарчука В.М.». Загалом сільгоспвиробниками району було зібрано близько 50 тис. грн., на які придбано сигарети, згущене молоко, ковбасні вироби для бійців АТО.

Доправляти гуманітарний вантаж на Схід непросто, адже і дороги не найкращі і паливно – мастильні матеріали на сьогодні не дешеві. Та проблема забезпечення автомобілем для доставки допомоги та його супроводження вкотре позитивно  вирішилася за сприянням депутата районної  ради Володимира Колісника, підприємців Анатолія Фурдика та Віктора Пігулі.

      Відправка допомоги на схід – це не просто передача харчів та речей бійцям, для хлопців – це знак того, що вони не залишені напризволяще, що вдома піклуються про них, пам'ятають, для чого вони там.


Щира  людська вдячність всім хто не залишився байдужим і взяв активну участь у формуванні гуманітарно-продовольчого вантажу для військових на Сході України.