Хто на сайті

На даний момент 51 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Заготівля молока
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

За оперативними даними сільських рад, закупівля молока від населення проводиться  на 43 молокоприймальному  пункті, які обладнані  холодильними установками, екомілками.

Діюча система заготівлі молока повністю охоплює всі приватні господарства району, які займаються виробництвом молока і фактично   спроможні прийняти значно більшу  кількість продукції.

 Станом на 01.12.2016 року в районі нараховується 1557 молокоздатчиків з якими укладено 1557 угод та видано розрахункові книжки. За 11 місяців  2016 року населенням реалізовано 8485 тонн молока.

На території району  заготівлю молока здійснюють 9 молокопереробних підприємств: Теплицький молокозавод (Піщанка), ПАТ Вінниця мол«Рошен», Гайворон МЗ , «Гайсин МЗ» ,Золотонішський МЗ , ТОВ «Інтер-Фуд» Крижопіль, ПАТ «Христинівка МЗ», Тростянецький МЗ, Черкаський  масложиркомбінат.

В середньому по району на 1 домогосподарство за 11 місяців реалізовано 5450 кг молока. Найактивнішу участь у реалізації лишків молока беруть домогосподарства Сокирянської сільської ради, де на 1 домогосподарство припадає 7869 кг реалізованого молока, Брідоцької сільської ради - 6744кг та Стражгородської сільської ради - 6568кг. По решті домогосподарств продаж молока на двір коливається від 3831 кг до 6490 кг.

Середньозважена ціна заготовленого у населення молока по району склала – 4,76 грн/кг. Ціна на молочну продукцію коливалася від  4,50 грн/кг до 5,50 грн./кг, що не в повній мірі відповідає понесеним витратам та інфляційним процесам на сьогоднішній день.

 

Відділ агропромислового розвитку

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше