Хто на сайті

На даний момент 39 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Книгу «Карабелівка: земля наших предків - земля наших нащадків» було представлено на V Міжнародній науково-практичній конференції
Вівторок, 08 листопада 2016 12:32

Нещодавно на базі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Усноісторичні дослідження: сучасні тенденції, напрямки та перспективи». 

У Конференції взяла участь бібліограф-краєзнавець Теплицької центральної районної бібліотеки ім. Г.Журби Ткачук Раїса Артемівна.

Окрім того, до програми Конференції було включено виступ Грисюк Надії Михайлівни, бібліотекаря Карабелівського сільського філіалу Теплицької ЦБС. На презентаційному майданчику книжкових новинок бібліотекар представляла книгу краєзнавчого характеру «Карабелівка: земля наших предків - земля наших нащадків» автором ідеї випуску книги є Геннадій Васильович Романенко, за матеріалами які зібрала бібліотекар.


У своєму виступі Надія Михайлівна Грисюк наголосила на тому, що ми не застраховані від неточностей – усна історія передбачає певні розбіжності, більше того, впевнені, що інформація яка проливає світло на історію села, набагато більше, але її пошук та видання нових книг – це вже завдання для молодих досліджень, наших наступників.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше