Хто на сайті

На даний момент 52 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Теплицьке Бюро правової допомоги розпочало свою роботу
П'ятниця, 02 вересня 2016 11:43

З 1 вересня 2016 року розпочинають свою роботу близько 400 Бюро правової допомоги по всій території України, зокрема на території Вінницької області 26 Бюро, місія яких направлена на посилення правової спроможності територіальних громад. Свою роботу розпочинає і Теплицьке Бюро правової допомоги, як самостійний відділ Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

30 серпня 2016 року в приміщенні Теплицької районної державної адміністрації було проведено круглий стіл на тему „Безоплатна правова допомога – захист прав та свобод громадян” за участі працівників Теплицького бюро правової допомоги, представників Теплицької державної адміністрації, Теплицької районної та селищної рад, Районного центру зайнятості, Громадської організації „Спілка учасників АТО Теплицького району” та місцевої газети „Вісті Тепличчини”.

Підставою для відкриття Бюро, в першу чергу, є конституційне право громадян на отримання правової допомоги, а у випадках передбачених законодавством безоплатно. Окрім національного законодавства таке право закріплено й у низці міжнародних зобов’язань України, таких, зокрема, як Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод.

Завдання Бюро – забезпечення цього права.

Звернутися до Теплицького Бюро правової допомоги зможуть усі, хто потребує правової допомоги, а також ті, хто має на неї право за законом. Це, передусім, пенсіонери, інваліди, люди, які мають дохід менше прожиткового мінімуму, учасники АТО, учасники бойових дій, внутрішньо переміщені особи та інші категорії громадян визначені Законом.

Результатом круглого столу є налагодження взаємовідносин та початок плідної співпраці між Теплицьким бюро правової допомоги та органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями щодо забезпечення надання якісної безоплатної первинної та вторинної правової допомоги усім без виключення громадянам.

Теплицьке бюро правової допомоги знаходиться за адресою пров. Поштовий, 7 (приміщення Теплицької податкової, 1-й поверх).

Нагадуємо: єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів)


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше