Хто на сайті

На даний момент 52 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Засідання робочої групи
Четвер, 28 січня 2016 06:22

Головою райдержадміністрації Марцин Л.І. проведено засідання робочої групи з питань вшанування та популяризації культурної спадщини Миколи Леонтовича. 

Поряд з величезною роботою, яка розпочата обласною владою під патронатом голови облдержадміністрації Коровієм В.В. щодо проведення реконструкції музею М.Леонтовича Тепличчина також має долучитись до питань вшанування та популяризації культурної спадщини М.Леонтовича. З цією метою підготовлено проектні пропозиції «Щедрик – Carol of the Bells»  «Божа єдність націй», які направлені посольствам США та Канади в Україні. Маленьке село Марківка, яке стало останнім прихистком для митця і свято береже пам’ять про його геніальну працю, може стати Міжнародним брендом, таким яким для світу став «Щедрик» М.Леонтовича. Тому до цього Проекту поряд з  облдержадміністрацією, управлінням культури і мистецтв, обласним краєзнавчим музеєм має долучитись і Теплицька громада, і наша українська діаспора у світі.

            Теплицьку сторінку історії видатного світового композитора ми маємо відкрити заново, оскільки вона недостатньо вивчена і висвітлена.

            До цього долучаться місцеві краєзнавці, працівники культури, громадські активісти.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше