Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Аграрії Тепличчини побували на конференції «День поля. Свято Українського короваю – 2015»
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
02 липня 2015 року на базі науково-технологічного полігону НААН України в смт. Калинівка Вінницької області Інституту фізіології рослин і генетики НАН України відбуласяМіжнародна науково-практична конференція «День Поля. Свято Українського короваю - 2015» за ініціативи та організації Інституту фізіології рослин і генетики НАН України , Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН України , виробничого об’єднання «Вінницянасінпром», інституту картоплярства НААН , за участю провіднихнаукових установ сусідніх країн – Молдова , Румунія, Білорусь .

 

Відкрив конференцію привітальним словом голова Вінницької ОДА Коровій Валерій Вікторович. З доповідями та інформаціями  виступили: директор Інституту фізіології рослин і генетики НАН України, доктор біологічних наук, професор, академік НАН України  Володимир Моргун; директор Інституту кормів та с-г Поділля НААН України Олександр Корнійчук; голова Асоціації «Вінницянасінпром» Антон Здор; академік НААН Микола Гаврилюк, директор Агрофірми «Ольгопіль»  Павло Каленич; директор Іституту картоплярства НААН  Анатолій Бондарчук; директор ЧП АФ «Лани Поділля » Віктор Кобилянський.

У ході  конференції розглянуто питання виробництва зерна, формування та використання сортових ресурсів зернових культур, виробництва високоякісного насіння, технологічного та технічного забезпечення збирання врожаю, підготовки ґрунту для посіву озимих зернових культур як в пленарному режимі, так і в практичних умовах на сортодільниці.

 

У роботі конференції взяла участь делегація аграріїв Теплицького району в складі 10 осіб: спеціалісти  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, керівники та спеціалісти фермерських господарств. Ходом конференції та отриманими матеріалами задоволені і висловили побажання  в подальшій співпраці   науки і виробництва.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше