Хто на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Щодо І Східного Бізнес Форуму
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Форум відбудеться 25-26 червня 2015 року в м. Люблін (Республіка Польща). Організаторами Форуму є самоврядування Люблінського Воєводства та Люблінський Фонд Підтримки Бізнесу і Міжнародного Співробітництва.

 

 

Участь у Форумі візьмуть представники міністерств, господарських палат, консули, економісти у справах східних ринків, а також підприємці з Польщі, України, Білорусії, Узбекистану, Молдови, Китаю, Індії, Італії, Франції, Швейцарії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Саудівської Аравії, Анголи та інших країн Африки.

Гостями Форуму будуть: Прем'єр-міністр, міністри, депутати Європейського парламенту, Посли та Консули, а також представники Польсько-Української Господарської Палати, Молдавської Господарської Палати, Індо-Польської Господарської Палати, Польсько-Африканської Господарської Палати, Польсько-Саудівської Господарської Палати, Товариства Польсько- Китайської Дружби, Польсько-Казахстанської Торгово-Промислової Палати, Польсько-Португальської Промислової Палати, Кластер для Африки та ін.

Основним завданням Форуму є підкреслення позиції та ролі Люблінського регіону і міста Люблін як привабливого місця зустрічей для підприємців, членів самоврядування, а також представників влади міст-партнерів, зокрема, з Європейського Союзу, України, Білорусії, Узбекистану, Казахстану, Китаю, Індії, Росії, Молдавії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Саудівської Аравії, Анголи та інших країн Африки.

Під час запланованих виступів і дебатів експерти в області міжнародної політики, макроекономіки, інвестицій, представники митних і прикордонних служб, агентств регіонального розвитку, фахівці - практики в області східних ринків ознайомлять учасників Форуму з нинішніми умовами міжнародного ділового співробітництва, перш за все, зі східними партнерами, а також з партнерами із Західної Європи, Африки, Азії та Близького Сходу.

Головними учасниками Форуму є підприємці, тому ключовим елементом програми стануть індивідуальні галузеві зустрічі компаній, які будуть проводитися у формі переговорів "business2business" і "biznes2administration". Практичну частину програми конференції доповнить "case study" - виступи представників компаній, а також навчальні візити.

Іноземні партнери матимуть можливість представити інвестиційні пропозиції своїх регіонів. Також Форум надасть можливість представити профіль компаній та установ, створить  можливість для розвитку і просування власного бізнесу, зокрема виставляючи рекламні стенди компаній, презентуючи продукцію та інформаційні матеріали тощо.

Участь у Форумі є безкоштовною. Потрібно тільки зареєструватися на веб-сторінці Форуму www.wschodnieforumbiznesu.eu або відправити заявку на участь на один із e-mail office@lfwb.eu, forum@lfwb.eu, biuro@lfwb.eu.

 

У разі зацікавленості щодо отримання додаткової інформації необхідно зв’язуватись з Люблінським Фондом Підтримки Бізнесу та Міжнародного Співробітництва (тел.:+48501503294; офіційний сайт Форуму: http://www.wschodnieforumbiznesu.eu).

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше